Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Vztahy

18. prosince 2013 v 15:20 | TeSia |  TeSia
Je tady další téma na které nevím co mám psát. Vztahy jsou rozsháhlé. Vztahy mezi muži a ženami jsou neobvyklejším tématem skoro všech rozhovorů. Já bych se chtěla zaobírat vztahy cizinců a "domácích" lidí.
Jak víme všude kolem nás jsou hlavně asiati. Většině lidí asiati vadí. Já pořád nechápu proč? Proč jim vadí lidi, kteří mají sice jinší pleť a šikmé oči ale pořád jsou to lidi. Mě to prostě neleze do hlavy. Mě osobně asiati vůbec nevadí. Jsou milí, přítelští a sice trochu dotěrní ale což. Většině lidí vadí, že si tady u nás otevírají obchody a prodávájí blbé oblečení, které je z Číny a nebo různé čínské výrobky. Když se podíváte na šťítky triček ze značkových obchdů tak je tam taky napsáno made in China. Najde se jen málo triček, které by nebyly vyrobeny v Číně.
Když se rohlédnete ve větším městě neuvidíte jen žlutou rasu ale taky tu černou. Jejich tady sice málo ale nenadává se jim tolik jako asiatům. Nikdy jsem neslyšela urážky na černochy třeba, že by lidi řekli: "Ježiši další černý nebo ten má zase velké oči." Tak vypadají jinak mají zase jinou pleť ale jsou to poříd stejní lidi jako my. Taky mají city a taky je to bolí když jim pořád někdo nadává.
Ale zase když si pomyslím, že ti lidi když přijedeme třeba do Japonska tak se budou oni smát nám zato jak vypadáme. Chvíli se nám budou smát ale potom co knim bude přijíždět více a více cizinců si na to zvyknou a už se smát nebudou.
Jak bych to tak měla shrnout? Asi tak, že vztahy mezi jinými obyvateli než je bíla rasa se asi moc nezmění ještě delší dobu. Vadí mi to ale co stím udělám.Křičící A co vy? Jak jste na tom se vztahy k cizincům? Budu ráda za každý příspěvek aspoň už možná pochopím proč velké většině lidí vadí asiati. Jestli jsem se tímhle článkem někoho dotkla, tak se moc se omlouvám, ale přemýšlím nad tím už dlouho a nemám to komu říct tak aspoň Vám.Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | E-mail | 18. prosince 2013 v 17:41 | Reagovat

Ahoj, jmenuji se Marťa a chtěla jsem se Tě jenom na něco zeptat.

Nejsem žádný prodejce nebo něco takového takže neboj :-)

Jsem šéfredaktorka internetového časopisu Eldoradu. Tady je náš web: http://www.eldorado.wbs.cz. Problém je v tom, že se teď snažíme časopis znovu rozjet, nějakou dobu nevycházel, a proto jsou stránky v takovém stavu v jakém jsou. Nicméně charakter časopisu se nemění.

Bohužel redaktorů je neuvěřitelně málo, je velký problém je najít, ne každý je zapálený do toho něco napsat jenom tak. A tady se dostáváme k té mé otázce.

Zajímalo by mě také jestli by jsi třeba nebyla ochotná i ty sama a nechtěla třeba nějakým článkem přispět? Časopis vychází jednou za měsíc a to, co by si chtěla psát je čistě na tobě.

Chápu, že toho asi máš hodně, a nějaký takovýto e-mail Tě akorát vytočí. Samozřejmě bych pochopila, pokud bys neodepsala nebo mail hodila do spamů, ale byla bych moc ráda kdybys tak neučinila.

Můj e-mail: ho.ro.r@seznam.cz je ti k dispozici a pokud se budeš chtít na cokoli zeptat, obrať se na mě prosím. Pokud by si se potom rozhodla kladně, budeme spolu probírat ještě další věci, ale to až potom, radši nepředbíhejme.

Tvůj blog je jinak moc pěkný a píšeš rozhodně zajímavým stylem.

Ahoj a díky pokud si dočetla až sem :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama