Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Šok v posilovně

15. prosince 2013 v 12:12 | TeSia |  TeSia
Čusek. Jsme tu zase. Napsala jsem povídku o posilování. Je pro kamaráda, který rád posiluje. Myslím, že na mě bude naštvaný ale nic jiného mě nenapadlo. To co jsme napsala neni vůbec pravda. Jestli tady někdo posiluje tak pardon jesti jsme se ho nějak dotkla. Taky chodím posilovat. Takže buďte v klidu. Fakt jsem to nemyslela špatně. Jenom jsem si udělala srandu. Snad se bude líbit.Smějící se Promiň Luki. Smějící se Užijte si ji. Smějící se

"Hej hoši odedneška budu chodit do posilovny, protože ti hajzli ze 4.B už mi lezou krkem." "Ha stejně to nevydržíš! Zachvíli tě to nebude bavit a sekneš stím." "Tak to se nestane. Já budu makat!" Sice jsem tomu moc nevěřil, že to zvládnu ale nechám se překvapit.
Druhý dne jsem tam šel převlíknul jsme se vykročil jsem jako pes na páření. Když jsem se rozlídnul a viděl jsem ty vypracovan chlapy sklopil jsem ocas a začal jsem couvat. Podíval jsem se doprava a tam byli kluci a smáli se mi. Šel jsem za něma a říkl jsem, že to asi nedám je tady moc vypracovaných lidí já jsem těsto a oni už jsou pěkně upečené houstičky. Dívali se na mě jak na duba a začali se zase smát. Ptal jsem se co se děje než se oni vykoktali tak to trvalo věčnost. "Máš....za kalhotama....toaleťák. Během toho se mi smáli až se pozemi váleli. Podíval jsem se a v tělocvične se na mě koukala krásná holka. Já jsme se začal červenat a vytahoval jsem ten toaleťák. "Hej hoši dost já to nedám už mám trapas a to jsem vašel z hajzlu." "Ne to dáš dělěj pojď my půjdeme s tebou."
Po měsíci kluci přestali chodit a já jsem chodil dál. Jednou jsem tam tak seděl a odpočíval a viděl jsem jak se na mě dívají 3 pořádně nabuchaní chlapi. Pak jsem se podíval z okna ven a pak zase zpátky na ty chlapy. Oni už tam nebyli. Zachvilku jsem cítil něčí ruku na mém rameni. Hlasitě jsem polknul a pomyslel jsem si co mi chcou zase udělat. Nechtěně jsem se otočil. No musím říct, že se netvářili zrovna šťastně. Jeden znich se ke mně naklonil a začal mluvit. "Ahoj hošku nechtěl by sis užít? Neboj bylo by to něco maličkýho." Smál se na mě nako na nějakou pořádně upečenou flákotu a já jen polknul. "No pokud by ti nevadila přitomnost krásných mužů." Nebyl jsme si jistý co jim mám odpovědet a pořád jsem se na ně koukal. "Tak nemůsíš chodit ale pak budeš mít tady peklo." "Tak dobře já příjdu kdy to je?" Rychle jsme řekl, že příjdu aby přestavli říkat ty hrozné věci. "Zítra v 6 klub modrá bota. Jestli tam nebudeš tak si tě podáme! Jasný?" "Jo! Já už musím." Vyběhl jsem tak ryhcle, že jsem narazil do dveří ale bylo mi to jedno.
Když jsem se blíži ke klubu začal jsem být nervní. Byl jsem před dveřma a viděl jsem samé chlapy. Chtěl jsem se otočit a jít ale ti blbečkové z posilovny mě viděli. Vzali mě do toho teplého klubu. Tam tancovali jak jinak než samí chlapi. "Hoší chci vám představit nového člena našého klubíčku. Je to Fredy. Jeho přezdívka bude teplej Fredy. No není to sladké? Přivítejte ho." Všechny ty buzny se ke mě sletly jak čarodejnice a začali mi dávat pusy všude kde to šlo. Nebylo mi to vůbec příjemné. Šel jsem k baru a tam byla aspoň jedna holka. "Slečno mužu poprosit jednu whiski? Potřebuju se toho tady zbavit." "Jistě hned to bude." Byl jsme rád, že aspoň jedna baba mezi buznama byla. "Tady je ta whiski." Napil jsem se a podíval se nad sebe. Tam stál chlápek převlečený za babu. Položil jsem skleničku na bar a zamířil jsme ke vchodu. "Kampak hošku? Ještě jsme ani nezačali." Chytil mě za ruku chlápek s růžovou kravatou na krku a táhnul mě na parket. Tam se mě otírali 4 chlapi a já jsem se soukal ke dreřím. Pak jsem kouknul do leva a tam stáli kluci a smáli se mi. "Vy hajzlové místo toho by jste mi šli od těch debilů pomoct tak se mi tady smějete? To jste teda kamarádi." Najednou přestala hrát hudba a všichni se smáli. "Hele Frede tohle je takový dáreček pro tebe a tohle jsou sice buzny ale my jsme jim zaplatili aby si z tebe vystřelili. Byla to sranda se na tebe dívat." Vy hovada. To nebylo příjemné. Hele hoši nechcete je taky trošku přiteplit?" Zařval jsme na celý klub a jen jsem viděl jak se kluci chtějí otočít. Chytil jsme se na ruce a oni je hned odtáhli na parket.
Ráno jsem se vzbudil na zemi a když jsem se rozhlédl viděl jsem kluky jak se tisknou k ostatním. "Fůj. Jdi pryč eště budu teplý. Nechci se tím nakazit." Začal jsme se smát. Vzal jsem kluky a šli jsme ven. "Tak doufám, že jste si to užili? Já teda jo. Ty vaše pohledy byly k nezaplacení." "Debile!"
Na trapas s buznama jsme zapoměli a chodili jsme dál do posilovny. Když jsme byli pořádně namakaní. Chodili jsme od klubu ke klubu. No holky jsou fajn ale kluci jsou lepší......Ne dělám si srandu do Gay klubu jsme už nikdy nevešli. Ale teplej Fredy mi říkali pořád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama