Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Prosinec 2013

Inspirace

30. prosince 2013 v 21:20 | TeSia |  TeSia
Odkud já čerpám inspiraci? Většinou mě všechno napadne při tom když i někdo nahodí nějaké téma. Slyším už jenom slovo deka a už mě napadne dobrodruštví malého Vítka a jeho oranžové dečky.
Taky hledám inspiraci v hudbě. Když je hudba smutná mám chuť napsat něco smutného a zarmouceného. Ale když je hudba veselá a divná napadne mě něco šíleného. Smějící se
Mnoho lidí čerpá inspiraci z knihy. Mě to nikdy nechytalo psát o podobných věcech co už někdy byly napsané. Možná píšu něco co Vám někdy něco připomínalo ale já jsem si to neuvědomila nebo jsem to nikdy nečetla.
Odkut čerpáte inspiraci vy?
Tady tím malinkým článečkem jsem Vám nechtěla psát tak nudné věci. Chtěla jsem Vám všem popřát krásný a šťastný nový rok 2014. Ať je Váš rok plný smíchu a radosti. Silvestr není o tom abyjste toho co nejvíc vypili ale aby jste si poslední den riku co nejvíč užili. Měj te se krásné a počťete si nás zase v roce 2014! Mrkající
P.S.: Zajímalo by mě jak slavíte vy silvestra. Já většinou se známyma a užíváme si ho v plné parádě. (Občas se nějaká tak slivovička nebo něco najde ale ne tolik aby jsme se nadruhý den probudili s kocovinou Smějící se.)

Veselé Vánoce od Tessi

23. prosince 2013 v 15:00 | TeSia |  TeSia
Čauko kakauko Smějící se. Jsou tady Vánoce a já Vám všem našim čtenářům chci popřát krásné Vánoce. Vánoce nejsou o tom jak se kdo na jí nebo jaký má kdo dárek ale o tom strávit čas se svou rodinou. Měj te se krásně a moc to nepřehánějte s jídlem až Vám potom není špatně. Ne dělám si srandu jezte jak Vám žaludek a zásoby jídla dovolí. Šťastné a veselé. Usmívající seVeselé Vánoce Vám přeje taky Pikachu. No není roztomilej Rozpačitý. Já vím, že je!Líbající

Vánoce

21. prosince 2013 v 18:16 | PetuZla |  PetuZla
Ahoj, v poslední době mě toho moc nenapadalo a já se vám moc omlouvám. Neměla jsem taky moc času, jelikož se blíží vánoce. Ale slibuji vám, že do vánoc tady nějakou povídku ještě hodím. Zatím snad postačí tohle Usmívající se když jsou ty vánoce tak vám tu hodím nějaké obrázky na téma vánoce LíbajícíNaruto vánoce Mrkající


sobík


Přeju vám šťastné a veselé vánoce a příště příjde speciální povídka papa
Mrkající vaše Petuzla

pozadí našeho blogu

18. prosince 2013 v 17:42 | TeSia
Čauko kakuko Smějící se jak jste si asi všimli máme zase ,opakuji zase, nový vzhled. To smetí ,či co to bylo, mi už přišlo takové divné. Skoro se na něm nedalo číst některé části nešly skoro ani vidět. Proto jsem se rozhodla dát tady nové pozadí. Dlouho jsem nad tím přemýšlela apak mi došlo co je nejvíc roztomilé a tím je PIKACHU!! Já ho prostě miluju!Rozpačitý Je to takový můj fufíček! Smějící se Myslím, že hodně lií má rádo Pikachua tak jsem ho tady dala. Vystřídalo se asi 6 obrázků než jsem zvolila ten pravý.
Jak se Vám líbí můj fufíček?
Papa Líbající

Vztahy

18. prosince 2013 v 15:20 | TeSia |  TeSia
Je tady další téma na které nevím co mám psát. Vztahy jsou rozsháhlé. Vztahy mezi muži a ženami jsou neobvyklejším tématem skoro všech rozhovorů. Já bych se chtěla zaobírat vztahy cizinců a "domácích" lidí.
Jak víme všude kolem nás jsou hlavně asiati. Většině lidí asiati vadí. Já pořád nechápu proč? Proč jim vadí lidi, kteří mají sice jinší pleť a šikmé oči ale pořád jsou to lidi. Mě to prostě neleze do hlavy. Mě osobně asiati vůbec nevadí. Jsou milí, přítelští a sice trochu dotěrní ale což. Většině lidí vadí, že si tady u nás otevírají obchody a prodávájí blbé oblečení, které je z Číny a nebo různé čínské výrobky. Když se podíváte na šťítky triček ze značkových obchdů tak je tam taky napsáno made in China. Najde se jen málo triček, které by nebyly vyrobeny v Číně.
Když se rohlédnete ve větším městě neuvidíte jen žlutou rasu ale taky tu černou. Jejich tady sice málo ale nenadává se jim tolik jako asiatům. Nikdy jsem neslyšela urážky na černochy třeba, že by lidi řekli: "Ježiši další černý nebo ten má zase velké oči." Tak vypadají jinak mají zase jinou pleť ale jsou to poříd stejní lidi jako my. Taky mají city a taky je to bolí když jim pořád někdo nadává.
Ale zase když si pomyslím, že ti lidi když přijedeme třeba do Japonska tak se budou oni smát nám zato jak vypadáme. Chvíli se nám budou smát ale potom co knim bude přijíždět více a více cizinců si na to zvyknou a už se smát nebudou.
Jak bych to tak měla shrnout? Asi tak, že vztahy mezi jinými obyvateli než je bíla rasa se asi moc nezmění ještě delší dobu. Vadí mi to ale co stím udělám.Křičící A co vy? Jak jste na tom se vztahy k cizincům? Budu ráda za každý příspěvek aspoň už možná pochopím proč velké většině lidí vadí asiati. Jestli jsem se tímhle článkem někoho dotkla, tak se moc se omlouvám, ale přemýšlím nad tím už dlouho a nemám to komu říct tak aspoň Vám.Usmívající se

Šok v posilovně

15. prosince 2013 v 12:12 | TeSia |  TeSia
Čusek. Jsme tu zase. Napsala jsem povídku o posilování. Je pro kamaráda, který rád posiluje. Myslím, že na mě bude naštvaný ale nic jiného mě nenapadlo. To co jsme napsala neni vůbec pravda. Jestli tady někdo posiluje tak pardon jesti jsme se ho nějak dotkla. Taky chodím posilovat. Takže buďte v klidu. Fakt jsem to nemyslela špatně. Jenom jsem si udělala srandu. Snad se bude líbit.Smějící se Promiň Luki. Smějící se Užijte si ji. Smějící se

Můj modrý kamarád

14. prosince 2013 v 19:58 | SeMilka |  SeMilka
Čauky lidi, promiň te mi, že jsem tady už dlouho něco nedala. Chci napravit svou chybu a napsala jsem jedno vyprávění. Další vyprávění budu psát o vánočních prázdninách, tak doufám, že se Vám tohle bude líbit, je to vlastně cvičná slohovka do literatury :D.


Po dlouhé době zase povídka

10. prosince 2013 v 19:55 | PetuZla |  PetuZla
Aoj po dlouhé době mám pro vás povídku. Snad se bude líbit mrk a příště tady dám vánoční Hinata byla moc šťastná. Štastnější ani být nemohla. Vždyť Naruto ji zrovna požádal o ruku. " Hinato slyšíš? " volá Naruto. " Vstávej už je hodina." Hinata se probudila a podívala se Narutovi do tváře, která se usmívala. Z toho šoku zčervenala a omdlela. " Hinato, je ti něco ? " pokoušel se Naruto vzkřísit Hinatu. Hinata otevřela oči, zrudla a otočila se na druhou stranu. " Nevíš co to sní je? " zeptal se Sakury. " Naruto ty sis toho nevšiml? a čeho? To si vážně tak natvrdlý? Cože? Vždyť Hinata je do tebe zamilovaná." vyhrkla Sakura a pak si zakryla pusu. "Naruto neříkej jí, že jsem ti to řekla. Bylo to tajemství." prosila Sakura. " Neboj neřeknu jí to. Ale proč mi neřekla, že mě miluje? Vždyť víš, že lidé jsou ohledně citů stydliví a Hinata obzvlášť. Je stydlivá i normálně, tak se nediv, že ti to nedokázala říct. Ale myslím, že kdybys udělal první krok ty, tak by ti vše řekla.Tak já to zkusím" řekl Naruto. Hodiny ubíhaly rychle a za brzy už škola skončila. Skupinka kamarádů se sešla venku. " Tak co podniknem? " zeptal se Kiba. " Co takhle zajít do klubu? " navrhla Ino. Všichni souhlasili, a tak už za chvíli všichni seděli na svém obvyklém místě v klubu. Ani si ještě neobjednali pití a nějací kluci přišli požádat holky o tanec. Holky s nima šly jen proto, aby u kluků vzbudili žárlivost. A opravdu za chvíli už spolu tančili. Ino se Saiem, Tenten s Nejim, Sakura se Sasukem. Jen Hinata stále tančila s cizím klukem a něco mu říkala. Naruto byl z toho celý smutný. Doufal, že se mu podaří přimět Hinatu říct o jejích citech, ale neměl příležitost. Jak tak uvažoval, sedla si k němu Hinata, která byla celá uřícená. " N..Naruto můžu se od tebe napít? Svoje pití už jsem dopila." Naruta to vythrlo z myšlenek. " No jasně. A Hinato, jestli se můžu zeptat o čem jste si povídali s tím klukem?" zeptal se Naruto. Hinata na něho vyprskla pití." Jé, promiň.Já nechtěla." omlouvala se Narutovi modrovláska. To nic, už jsem stejně chtěl jít domů." řekla zklamaně Naruto.Už vztával, když Hinata promluvila. " Naruto počkej, ten kluk se mě ptal jestli s ním nechci potom zajít někam na večeři a... Tohle nemíním dál poslouchat!" přerušil ji Naruto a odcházel. " Počkej. " vykřikla Hinata a bežela za ním. Dohnala ho u východu. " Naruto, já mu odpověděla, že má smůlu, že už jednoho fajn kluka mám a, že toho kluka moc miluju a tím klukem jsi ty." vyhrkla Hinata. Naruto se na ni podíval. " Myslela jsi to vážně?" zeptal se Naruto. Myslíš, že bych ti to jinak říkala?" usmála se Hinata na Naruta. " Tak to by chtělo zajít si na večeři. Co ty na to? Moc ráda." řekla Hinata a dala Narutovi pusu.

Češi

10. prosince 2013 v 18:51 | TeSia |  TeSia
Když se zamyslím nad dnešními čechy jako na lidi napadne mě vyčůranost, lenivost, drzost a namyšlenost.
Většina dnešních čechů jsou vyčůraní. Když mají někomu něco dát tak radši řeknou, že nemají a nebo nedají. Tohle je na dnešním českém obyvatelstvu víc a víc čaštější. V minulosti byli češi mnohem více štědří a dávali co mohli.
Další věcí na dnešním českém obyvatelestvu je to, že začínají být hrozně leniví. V dnešní době když chcete aby s vámi chtěl jít někdo ven tak Vám řekne, že se mu nehce a pak zjistíte, že místo toho aby šel s vámi ven hrál hry na počítači. Tohle mě hrozně trápí. Dnešní děti neumí nic jiného než jenom sedět u počítače a když mají jít ven tak si bud venku sednou a nebo hrajou na mobilu. Já jsem ročník 98 a myslím si, že my jsem měli ještě báječné dětství. Běhali jsme venku a užívali si. Dneska když se někde procházím mnoho dětí venku nevidím. To vyvyrchlilo tím, že dnešní děti nemají žádnou kondičku a když mají třeba jenom hnout prstem už jsou děsně unavení.
Další věci kterou jsme se tolik v minulosti nestýkali byla drzost. V minulosti se nikdo nesnažil tolik odporovat jako teď. Dnes si všichni stojí zatím co si myslí a nechtějí si přiznat pravdu. Tohle je asi jedna z nejhorších vlastností člověka. Přiznám se někd jsme taky taková Smějící se.
Namšlenost je hrozná vlastnost. Každý si myslí co není, jak je krásny, chytrý ale je to přesný opak. Takových lidí je spousta a já jich tak spustu znám. V minulosti se tak samozdřejmě někteři naparovali ale většinou toho hned litovali. Dnes se s takovámi lidmi kteří by litovali toho, že byli namšlení už moc nesetkáme.
To bude asi vše. Co vy na to? Vnímate to stejně nebo podobně? Usmívající se

Advent

4. prosince 2013 v 18:42 | TeSia |  TeSia
VÁNOCÉ. Když si vybavím advent hned mi naskočí vůňe pomeranče a skořice. Na adventu se mi líbí taky když hoří adventní věnec. Hrozně mi to přopomíná Vánoce a vánoční náladu. Taky mi to připomíná ty vánoční zmatky když jdu nakupovat dárky. Vždycky nakupuju na poslední chvílí. U níš doma máme dva věnce. No ikdyž tomu jednomu se věnec říkát asi nedá Smějící se. Oba dva je dělala moje šikovná mamka. Teď Vám tadý dám fotky našich věnců.
Ještě taková maličkost. Mám dotaz. Chcete abys sem na blok dala své výtvory co si kreslím?