Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Opravdová láska 2

14. listopadu 2013 v 19:37 | PetuZla |  PetuZla

Ahoj. Mám tady pro vás druhý díl a k tomu fajna písnička Usmívající se


"Tak, a je to hotové," oddechla si Hinata a odstoupila od Naruta, aby si ho mohla prohlédnout. "Velmi ti to sluší, Naruto-kun." Naruto předstoupil před zrcadlo, aby se mohl prohlédnout. Přejel po svém odrazu očima a spokojeně pokýval hlavou. Obrátil se k Hinatě, která nervózně přešlapovala a uhýbala pohledem. Jako vždy se červenala.
"Je to moc pěkné, děkuji ti, Hinato," usmál se. "A jak budou vypadat tvoje družičkovské šaty?" Zajímal se.
"Nech se překvapit," zahihňala se. Poté se s ním rozloučila, chlapci se zdálo, že měla trochu posmutnělé oči, když odcházela. Zavrtěl hlavou a zahnal to z mysli.
Přípravy byly v plném proudu a všichni se na svatbu opravdu těšili. Než se stihl Naruto nadát, byl pátek večer. Řekl si, že ten den půjde spát o něco dříve, aby byl druhý den čerstvý a náhodou neusnul s hlavou v talíři. Už se chystal zhasínat, když někdo zabušil na jeho dveře. V duchu zaklel, ale došel ke dveřím a otevřel. Za nimi stál nějaký muž.
"Uzumaki Naruto?"
"Ano, co je? Stalo se něco?"
"Volá si vás k sobě Hokage-sama. Máš neprodleně přijít."
Naruto si cosi nespokojeně bručel, ale znovu se oblékl, opustil svůj dům a vydal se do kanceláře za vůdcem vesnice Tsunade-Sama. Za několik minut došel před dveře. Zaklepal a po vyzvání vešel dovnitř. Za stolem seděla blonďatá žena, která vypadala o dost mladší, než ve skutečnosti byla.
"Volala jste mě, bábi Tsunade?" ušklíbl se. Ženě přeběhla přes tvář nelibost, ale nijak se k jeho oslovení nevyjadřovala.
"Ano, Naruto. Mám pro tebe a tvůj tým misi. Sai, Sakura i Kakashi již o všem vědí. Potřebuji něco doručit a cestou zničit nepřátele. Není to nic zvláště nebezpečného, spíše dlouhodobého. Než se dostanete k cíli, zabere vám to nejméně dva týdny."
Vytáhla ze stolu mapu, rozložila ji, ukázala na příslušné místo a poté řekla několik dalších podrobností. Naruto pouze přikyvoval. "Kdy vyrážíme?" zeptal se rozespale Naruto.
"Pozítří, přesně v pravé poledne se sejdete před branou Konohy. "Ještě něco?" zeptal se blonďáček a zívnul, už byl opravdu unavený.
"Nepřežeň to zítra na té svatbě, ať jsi schopný druhý den fungovat," zakřenila se Tsunade a s tím ho propustila. Narutova cesta vedla domů, kde se převlékl do pyžama a ihned ulehl. Poslední pohled věnoval smokingu, který bez jediné chybičky čekal na zítřek.
Obřad začínal ve dvě hodiny odpoledne a konal se na louce u lesa, která byla dost velká, aby se tam vešlolo velké množství pozvaných hostů. Již od rána nosili členové rodiny Ino na prostranství židle, aby se všichni měli kam posadit. Mezi židlemi nezapomněli ponechat uličku pro ženicha, nevěstu a jejich doprovod. Bylo domluveno, že po obřadu se přesunou do jedné velké restaurace v Listové, již měli zarezervovanou celou pro sebe. Tam se bude pořádat zbytek oslavy, svatební hostina a již tradiční tanec nevěsty s ženichem.
Když Naruto krátce před druhou hodinou dorazil, došlo mu, že je pozvaná snad celá Konoha. Šel se přichystat, jelikož je svědek.
Chvilku po tom, co se poslední pozvaní usadili na židle, započnula svatba. Začala hrát hudba, kterou obstarávala živá kapela. Svatební pochod. Do uličky vešel Sai, oblečený v tmavém slavnostním obleku, po jeho boku šel šla matka Ino, jelikož Sai pochází z ANBU a nemá žádnou rodinu. Zastavil se kousek před oddávajícím. Za Saiem následovala Ino, zahalená v bílých šatech s květinami a se složitým účesem, vedl ji její otec. A za Ino kráčely družičky. Naruto vykulil oči, když je uviděl - především jednu z nich.
Obě družičky na sobě měly světle fialové šaty. Obě byly velmi krásné, přesto Hinata Sakuru předčila, alespoň v Narutových očích. Šaty na ramínka splývaly po jejím těle až ke kotníkům, díky barvě tak ještě více vynikla Hinatina světlá pleť. Tmavě modré vlasy jí jako vodopád spadaly po zádech, měla v nich zapletené bílé květy, křehké a něžné jako ona sama. Její levandulové oči byly jako vždy tajuplné, jemně se usmívala. Naruto si teprve teď uvědomil, že zatajuje dech. Nikdy mu nedošlo, jak je Hinata nádherná!
Všimnul si, že u Kiby sedícího v první řadě probíhá podobná reakce. Pocítil ostré bodnutí pod klíční kostí. Žárlil?
Oddávající se pustil do proslovu, Naruto ho poslouchal jen napůl ucha a nespouštěl z Hinaty pohled. To, že Sai a Ino jsou manželé, si uvědomil, až když zazněla slova: "Polibte nevěstu." Odpoutal se od Hinaty a sledoval, jak se Sai sklání k Ino. Odhrnul jí pramen vlasů z tváře a lehce ji políbil. Dav lidí se roztleskal, několik žen si kapesníky otřelo oči zastřené slzami dojetí. Zástup se přesunul do restaurace, do rozlehlého sálu, ozdobeného květinami. Živá kapela nechyběla ani tady, započala pomalou skladbu, ke které se přidal hlas mladé ženy.
První tanec patřil novomanželům, Sai držel svou ženu kolem pasu a z obličeje mu vyzařovalo štěstí. K nim se postupně přidávaly další páry. Naruto očima vyhledat Hinatu. Stála stranou a bavila se se Sakurou. Zhluboka se nadechl a vykročil k ní, s úmyslem ji požádat o tanec. Jenže nebyl jediný, koho to napadlo v tu samou chvíli. Několik vteřin na sebe s Kibou němě zírali, než vyrazili k Hinatě, která o ničem nevěděla. Naruto to k ní měl trochu blíž, zato mu ale v cestě stálo více překážek. Hodil za hlavu ostatní lidi, a zatímco se Kiba proplétal mezi hosty, rozeběhl se ke svému cíli. Přeskočil dvě lavičky, podlezl stůl ozdobený barevnými květy a dostal se k Hinatě o dvě vteřiny před Kibou.
"Hinato, smím prosit o tanec?!" vyhrkl a ignoroval rozzuřeného Kibu i fakt, že musí být rozcuchanější, než obvykle býval. Dívka vypadala ohromeně, avšak oči se jí rozzářily.
" Ano, ráda Naruto-kun," usmála se.
Naruto na Kibu omluvně pohlédl, potom od něj svou pozornost odtrhl a obrátil se k Hinatě. Chytil ji za ruku a odvedl ji na parket mezi tančící páry. Přitáhl si ji k sobě blíž a jednu ruku jí dal kolem pasu. Hinata se trochu začervenala a chlapec se usmál. Přišlo mu to… roztomilé.
"Ehm, Hinato, umíš tančit?" promluvil k ní šeptem. Zvedla k němu oči. "Nikdy jsem se to neučila, Naruto-kun," přiznala.
"Hm, já taky ne… Ale snad to nějak půjde, zkrátka zkusíme napodobit ostatní. Spolu to zvládneme," povzbudil ji. Věnovala mu úsměv a jemu se málem podlomila kolena. Kývli na sebe a dali se do tance. Naruto ji vedl, tančili podobně jako ostatní páry a vypadalo to dobře. Naruto s ní ale nebyl kvůli tomu, aby vypadali při tanci dobře, byl s ní kvůli ní samotné. Celou dobu se jí díval do očí a cítil se šťastný, jak už dlouho ne. Hinata mu pohled oplácela. Když skladba skončila, přišla další a další. I během nich neopustili taneční parket.
Čas rychle ubíhal a oba je překvapilo, když hudba umlkla.

Mám tady pro vás obrázek ať víte jak vypadají Ino a Sai. Naruta a Hinatu tam dávat nebudu, jelikož už v jiné povídce jsou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama