Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Opravdová láska 1

12. listopadu 2013 v 20:08 | PetuZla |  PetuZla
Ahoj jsem tady opět s další povídkou tentokrát zkusíme kapitolovku, ale bude mít 3 díly asi. Snad se bude líbit. Prosím čtěte až dokonce Smějící se vaše PetuZla
P.S. ten první díl je celkem nic mocUsmívající se

Naruto se zrovna vrátil z mise. Nejdřív si zašel na ramen a potom se procházel po vesnici. Když uslyšel jak na něho někdo volá. "Ahoj, Naruto, víš co je nového? !" přivítala Naruta Sakura. Zářivě se na ni usmál."Ahoj, Sakuro, ne, nevím. Představ si," odmlčela se. "Ino a Sai se budou brát!"
Naruto údivem vykulil oči. Ohromilo ho , že chystají svatbu.Všiml si, že poslední dobou to mezi nimi mnohokrát zajiskřilo a ve volném čase se schází, ale nečekal, že z toho bude svatba.
"Dnes jsem našla v poště pozvánku. Koná se to celkem narychlo, už příští týden v sobotu."
"Mě žádná nepřišla," zněl zklamaně Naruto. "Hm, a díval ses dneska do schránky ? Ještě ne, půjdu domů to zkontrolovat " .
Svižnou chůzí došel až ke svému domu. Odemkl a ihned přišel k dopisové schránce. Obvykle ji vybíral tak jednou za tři dny, protože mu málokdy někdo napsal. Vlastně považoval za menší zázrak, když našel něco jiného, než jen letáky a účty. Vyndal ze schránky pár letáků, až konečně v ruce držel vínově červenou obálku, na níž se zlatým písmem se samými kudrlinkami zářilo jeho jméno. Celý zvědavý roztrhl obálku a vyndal zdobený papír. Do nosu ho uhodila vůně květin. List papíru byl podobně jako obálka zařízený do vínovězlatavé barvy. Přelétl očima ozdobné řádky. Koutky jeho úst se zvedly v úsměvu. Dlouho nebyl na žádné společenské události, svatby se neúčastnil vlastně nikdy. Složil pozvánku a položil ji na stůl. Myšlenkami se začal zaobírat přípravami na následující sobotu. Vzpomněl si, že nemá ani oblek, a tak uvažoval o někom kdo by mu oblek mohl půjčit.
Nejdřív šel za Saiem, ale ten měl tolik práce s přípravami na svatbu, takže si ho ani nevšiml. Potom šel za Kibou, ale ten byl na misi. Postupně obešel všechny přátele, ale u nikoho nepochodil lépe. Nakonec zašel ještě za Nejim, ale stejně ani nedoufal, že mu oblek půjčí. Došel k sídlu Hyuuga klanu a zazvonil. Byl překvapený, když mu přišla otevřít Hinata. " Naruto-kun co se děje " ? zeptala se překvapeně Hinata, když uviděla ve dveřích Naruta.
" Ahoj Hinato " . řekl Naruto. " Co tady děláš neměla bys být pomáhat Sakuře a Ino se svatbou ? No to bych měla, ale Neji mě požádal jestli bych mu neupravila oblek, protože ho má moc velký. Aha, právě jsem se chtěl zeptat jestli by mi Neji nějaký oblek na svatbu nepůjčil. Já totiž žádný nemám. Neji tady několik má a určitě ti rád půjčí. To je skvělý " . řekl nadšeně Naruto. " Naruto zítra ti ho přinesu, dneska ještě musím pomoct Nejimu se smokingem. Moc děkuju Hinato. Tak zatím ". rozloučil se s Hinatou Naruto a odešel.
Zbytek dne se procházel po vesnici. Dokonce narazil na Ino, ale ta neměla čas a tak si ho ani nevšimla. Potom potkal Saie a zeptal se ho kdo budou družičky. " Družičky budou Hinata se Sakurou . Svědek Ino bude Shikamaru a já vlastně ani ještě nevím kdo bude můj. řekl utrápeně Sai. " Naruto nechtěl bys být ty mým svědkem? zeptal se Sai Naruta. " Já ? řekl překvapeně Naruto. " No jasně, nejenom jsme spolu v týmu, ale taky si můj kamarád." řekl Sai. " Tak v tom případě platí. " řekl nadšeně Naruto.
Další den za Narutem přišla Hinata a přinesla mu oblek. Smoking Narutovi padl lépe, než by si byl pomyslel, ale stejně potřeboval pár úprav. S tím mu Hinata ráda pomohla. Samozřejmě byla celá červená, ale na to u ní byl blonďáček už zvyklý. Zatímco klidně stál, aby ho náhodou nepíchla špendlíkem, vyprávěl jí, co celý den dělal. Dívka mu se zájmem naslouchala, mezi rty svírala špendlíky a občas zamumlala nějakou odpověď. Naruto si musel přiznat, že tyhle chvilky se mu líbily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama