Nikdy se nevzdávej! Mrkající

chodící mrtvola

19. listopadu 2013 v 18:59 | TeSia |  TeSia
Čauko kakauko Smějící se. Jsem tu zase s něčím novým. Pokoušela jsem se napsat něco strašidejnějšího. Nevím jestli se mi to povedlo ale snad jo?!Smějící se Pěkné počteníčko. Smějící seLíbající


"Budu Vám vyprávět příběh o tom jak se v jedné ze středních škol stalo skutečné nebezpečí....Né dělám si srandu byla to fakt prča." řekl David a začal se smát. "Ty ses blbec. Už jsme se fatk lekla co to bude za hnusnou historku." otočila oči v sloup a Ema schovala se pod spacák. "Ty jsi ale střašpytel. Tohle k táboru patří. Nebuť taková Eminko" "Neříkej mi sakra Eminko. Jsem Ema a jo, jsem posera a co?" " Dobře tak se hned nerozčiluj a pojď blíž ke mně." Ema se sunula k Petrovi a David začal vyprávět historku.
"Jednou na Adamsově škole bylo noční přespání ve škole. O půl noci šli 3 kamarádi na záchod. Byli to taky dva kluci a jedna holka. Hoši už čekali před záchodama když v tom slyšeli na dívčích záchodcích křik. Vběhli tam hlava nehlava a zarazili se. Před nima stála dívka v černých šatech s pistolí v ruce. Byla celá od krve a pořád opakovala jedno slovo. "Pomsta. Pomsta." Všichni začli křičet a utíkali pryč. Před záchody už stáli učitelé a koukali na ně jako na vyorané myši. Samorřejmě jim nikdo nevěřil. Druhý den ráno se šli všichni podívat na záchod a na sěně bylo krví napsané POMSTA. Všichni se vylekali ale učitelé je uklidňovali, že je to zase něčí fórek. V pondělí šli všichni s chladnou hlavou do školy. Byla první hodina češtiny. Učitelka chtěla něco napsat na tabuli ale křída nepsala. Pochvíli se křída sama pohybovala na tabuli. Když křída dopsala bylo na tabuli napsáno POMSTA. Všichni okamžitě vyběhli ze tříd a zašli pro ředitele. Ten jim začal vyprávět, že na školním dvorku se jednou střílelo. Jedné slečně zabili chlapce se kterým chodila. Když stiskla spoušť zakříčela pomsta ale kulka minula. Muž začal utíkat a dívka se okamžitě složila. Byla zavřená na psychiatrické léčebně. A jednou v noci ji našli pověšenou na lustru a pod ní ležel papírek s nápisem pomsta. Všichni žáci se okamžitě vylekali sebrali své věci a začali utíkat přyč. Školu zavřeli na to místo už nikdo nechodí."
Když tu povídku David dopověděl venku se něco šuštlo. Všichni tři se lekli. "C-co to bylo?" zeptal se Honza. Všichni se sesunuli k sobě a čekali so bude dál. "Běžte se tam někdo podívat." "Jsi se zbláznil? Nikam nejdu ať tam jde David" "Co? Né já nikam nejdu. Dáme si kámen, nůžky papír." "Sakra. Hele kluci já tam nejdu já se bojím." "Jen běž Emi prohráůa jsi" Ema vyšla ven a rozhlídla se zapištěla a hned šla zpátky. "Co se děje?" "Tam venku někdo stojí a kouká ne mě." "Cože? A kdo to je?" "Jak to mám asi vědět? Nejsem věštec." "POMSTA." Všichni zači křičet když v tom se někdo začal venku smát. Byla to Bety která měla ještě přijít. "Cože? Bety? No to snad..." "Ha nachytala jsem Vás" "Jak si nám to mohla udělat?" zeptal se vyděšeně David a sáhl si na kolhoty. "No slyšela jsem tě jak říkaš nějakou historku a tak mě napado vás trošku postrašit." "No toto ale já jsem se fakt bála. A mimoto co to tu smrdí?" Všichni se koukli na Davida a vylezli ze stanu pryč. "Lidi sory, ale já říkal že jsem se bál." Celou noc se všichni bavili a a usli ani nevěděli jak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 theglambabe theglambabe | Web | 19. listopadu 2013 v 19:04 | Reagovat

Dobrý

2 TeSia TeSia | Web | 25. listopadu 2013 v 20:15 | Reagovat

[1]: díky :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama