Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Listopad 2013

Provokace

25. listopadu 2013 v 20:12 | TeSia |  TeSia
Provokace. Když jsem si přečeta tohle slovo napadla mě hned dívčí provokace na kluky. Některá děvčata se oblíkají až moc odvážně. To já úplně nenávidím. Vím, že klukům se to možná líbí když má holka výstřih až někde u pasu nebo se shválně před klukem prohne a ukáže mu její zadek. Dobrá provokace u holek je taky, že se dívka baví s jiným klukem a tím pádem toho druhého provokuje. No to je spíše žárlivost ale to je fuk Smějící se. Další provkace je když kluk provokuje kluka v tom, že mu říká věci které ten druhý slyšet nechce. Není to příjemné ale někteří se neudrží a svému provokáteru vlepí jednu do břicha. Tady u toho mám jednu historku. U nás ve škole se jednou kluci tak provokovali až jeden z nich vylezl oknem. Byla to celkem sranda a myslím, že je to celkem dobrý příklad provokace ne?
Provokovat můžeme i psa nebo jiné zvíře. Dám Vám příklad. Dítě provokuje psa píská si s jeho hračkou a tím pejska provokuje. Pejsek po něm vystartuje a stane se něco nepříjemného.
Když to tak shrnu z provokace nikdy nevyjde nic příjemného.
Co vy a provokace jak jste na tom? Provokujete někdy někoho? Smějící se

Opravdová láska 3

22. listopadu 2013 v 20:13 | PetuZla |  PetuZla
Je tady moje poslední část kapitolovky. Líbíla se Vám? Usmívající se

chodící mrtvola

19. listopadu 2013 v 18:59 | TeSia |  TeSia
Čauko kakauko Smějící se. Jsem tu zase s něčím novým. Pokoušela jsem se napsat něco strašidejnějšího. Nevím jestli se mi to povedlo ale snad jo?!Smějící se Pěkné počteníčko. Smějící seLíbající

Ninja assassin (recenze)

14. listopadu 2013 v 21:14 | TeSia |  TeSia
Ahojki, mám tady pro Vás naší první recenzi. Usmívající se Pište si prosím o nějké povídky už mě nenapadá žádné téma k napsání. Napište k nim jsvé jmeno a jména postav. A nezapoměntě další detaily k povídce např. kde se to odehrává o čem to bude atd... Mrkající Info pro holky: Jestli máte rádi filmy ve kterých je napůl těla svlečený vypracovaný chlápek je ten film uplně pro Vás. Smějící se

Opravdová láska 2

14. listopadu 2013 v 19:37 | PetuZla |  PetuZla

Ahoj. Mám tady pro vás druhý díl a k tomu fajna písnička Usmívající se


"Tak, a je to hotové," oddechla si Hinata a odstoupila od Naruta, aby si ho mohla prohlédnout. "Velmi ti to sluší, Naruto-kun." Naruto předstoupil před zrcadlo, aby se mohl prohlédnout. Přejel po svém odrazu očima a spokojeně pokýval hlavou. Obrátil se k Hinatě, která nervózně přešlapovala a uhýbala pohledem. Jako vždy se červenala.
"Je to moc pěkné, děkuji ti, Hinato," usmál se. "A jak budou vypadat tvoje družičkovské šaty?" Zajímal se.
"Nech se překvapit," zahihňala se. Poté se s ním rozloučila, chlapci se zdálo, že měla trochu posmutnělé oči, když odcházela. Zavrtěl hlavou a zahnal to z mysli.
Přípravy byly v plném proudu a všichni se na svatbu opravdu těšili. Než se stihl Naruto nadát, byl pátek večer. Řekl si, že ten den půjde spát o něco dříve, aby byl druhý den čerstvý a náhodou neusnul s hlavou v talíři. Už se chystal zhasínat, když někdo zabušil na jeho dveře. V duchu zaklel, ale došel ke dveřím a otevřel. Za nimi stál nějaký muž.
"Uzumaki Naruto?"
"Ano, co je? Stalo se něco?"
"Volá si vás k sobě Hokage-sama. Máš neprodleně přijít."
Naruto si cosi nespokojeně bručel, ale znovu se oblékl, opustil svůj dům a vydal se do kanceláře za vůdcem vesnice Tsunade-Sama. Za několik minut došel před dveře. Zaklepal a po vyzvání vešel dovnitř. Za stolem seděla blonďatá žena, která vypadala o dost mladší, než ve skutečnosti byla.
"Volala jste mě, bábi Tsunade?" ušklíbl se. Ženě přeběhla přes tvář nelibost, ale nijak se k jeho oslovení nevyjadřovala.
"Ano, Naruto. Mám pro tebe a tvůj tým misi. Sai, Sakura i Kakashi již o všem vědí. Potřebuji něco doručit a cestou zničit nepřátele. Není to nic zvláště nebezpečného, spíše dlouhodobého. Než se dostanete k cíli, zabere vám to nejméně dva týdny."
Vytáhla ze stolu mapu, rozložila ji, ukázala na příslušné místo a poté řekla několik dalších podrobností. Naruto pouze přikyvoval. "Kdy vyrážíme?" zeptal se rozespale Naruto.
"Pozítří, přesně v pravé poledne se sejdete před branou Konohy. "Ještě něco?" zeptal se blonďáček a zívnul, už byl opravdu unavený.
"Nepřežeň to zítra na té svatbě, ať jsi schopný druhý den fungovat," zakřenila se Tsunade a s tím ho propustila. Narutova cesta vedla domů, kde se převlékl do pyžama a ihned ulehl. Poslední pohled věnoval smokingu, který bez jediné chybičky čekal na zítřek.
Obřad začínal ve dvě hodiny odpoledne a konal se na louce u lesa, která byla dost velká, aby se tam vešlolo velké množství pozvaných hostů. Již od rána nosili členové rodiny Ino na prostranství židle, aby se všichni měli kam posadit. Mezi židlemi nezapomněli ponechat uličku pro ženicha, nevěstu a jejich doprovod. Bylo domluveno, že po obřadu se přesunou do jedné velké restaurace v Listové, již měli zarezervovanou celou pro sebe. Tam se bude pořádat zbytek oslavy, svatební hostina a již tradiční tanec nevěsty s ženichem.
Když Naruto krátce před druhou hodinou dorazil, došlo mu, že je pozvaná snad celá Konoha. Šel se přichystat, jelikož je svědek.
Chvilku po tom, co se poslední pozvaní usadili na židle, započnula svatba. Začala hrát hudba, kterou obstarávala živá kapela. Svatební pochod. Do uličky vešel Sai, oblečený v tmavém slavnostním obleku, po jeho boku šel šla matka Ino, jelikož Sai pochází z ANBU a nemá žádnou rodinu. Zastavil se kousek před oddávajícím. Za Saiem následovala Ino, zahalená v bílých šatech s květinami a se složitým účesem, vedl ji její otec. A za Ino kráčely družičky. Naruto vykulil oči, když je uviděl - především jednu z nich.
Obě družičky na sobě měly světle fialové šaty. Obě byly velmi krásné, přesto Hinata Sakuru předčila, alespoň v Narutových očích. Šaty na ramínka splývaly po jejím těle až ke kotníkům, díky barvě tak ještě více vynikla Hinatina světlá pleť. Tmavě modré vlasy jí jako vodopád spadaly po zádech, měla v nich zapletené bílé květy, křehké a něžné jako ona sama. Její levandulové oči byly jako vždy tajuplné, jemně se usmívala. Naruto si teprve teď uvědomil, že zatajuje dech. Nikdy mu nedošlo, jak je Hinata nádherná!
Všimnul si, že u Kiby sedícího v první řadě probíhá podobná reakce. Pocítil ostré bodnutí pod klíční kostí. Žárlil?
Oddávající se pustil do proslovu, Naruto ho poslouchal jen napůl ucha a nespouštěl z Hinaty pohled. To, že Sai a Ino jsou manželé, si uvědomil, až když zazněla slova: "Polibte nevěstu." Odpoutal se od Hinaty a sledoval, jak se Sai sklání k Ino. Odhrnul jí pramen vlasů z tváře a lehce ji políbil. Dav lidí se roztleskal, několik žen si kapesníky otřelo oči zastřené slzami dojetí. Zástup se přesunul do restaurace, do rozlehlého sálu, ozdobeného květinami. Živá kapela nechyběla ani tady, započala pomalou skladbu, ke které se přidal hlas mladé ženy.
První tanec patřil novomanželům, Sai držel svou ženu kolem pasu a z obličeje mu vyzařovalo štěstí. K nim se postupně přidávaly další páry. Naruto očima vyhledat Hinatu. Stála stranou a bavila se se Sakurou. Zhluboka se nadechl a vykročil k ní, s úmyslem ji požádat o tanec. Jenže nebyl jediný, koho to napadlo v tu samou chvíli. Několik vteřin na sebe s Kibou němě zírali, než vyrazili k Hinatě, která o ničem nevěděla. Naruto to k ní měl trochu blíž, zato mu ale v cestě stálo více překážek. Hodil za hlavu ostatní lidi, a zatímco se Kiba proplétal mezi hosty, rozeběhl se ke svému cíli. Přeskočil dvě lavičky, podlezl stůl ozdobený barevnými květy a dostal se k Hinatě o dvě vteřiny před Kibou.
"Hinato, smím prosit o tanec?!" vyhrkl a ignoroval rozzuřeného Kibu i fakt, že musí být rozcuchanější, než obvykle býval. Dívka vypadala ohromeně, avšak oči se jí rozzářily.
" Ano, ráda Naruto-kun," usmála se.
Naruto na Kibu omluvně pohlédl, potom od něj svou pozornost odtrhl a obrátil se k Hinatě. Chytil ji za ruku a odvedl ji na parket mezi tančící páry. Přitáhl si ji k sobě blíž a jednu ruku jí dal kolem pasu. Hinata se trochu začervenala a chlapec se usmál. Přišlo mu to… roztomilé.
"Ehm, Hinato, umíš tančit?" promluvil k ní šeptem. Zvedla k němu oči. "Nikdy jsem se to neučila, Naruto-kun," přiznala.
"Hm, já taky ne… Ale snad to nějak půjde, zkrátka zkusíme napodobit ostatní. Spolu to zvládneme," povzbudil ji. Věnovala mu úsměv a jemu se málem podlomila kolena. Kývli na sebe a dali se do tance. Naruto ji vedl, tančili podobně jako ostatní páry a vypadalo to dobře. Naruto s ní ale nebyl kvůli tomu, aby vypadali při tanci dobře, byl s ní kvůli ní samotné. Celou dobu se jí díval do očí a cítil se šťastný, jak už dlouho ne. Hinata mu pohled oplácela. Když skladba skončila, přišla další a další. I během nich neopustili taneční parket.
Čas rychle ubíhal a oba je překvapilo, když hudba umlkla.

Mám tady pro vás obrázek ať víte jak vypadají Ino a Sai. Naruta a Hinatu tam dávat nebudu, jelikož už v jiné povídce jsou

Opravdová láska 1

12. listopadu 2013 v 20:08 | PetuZla |  PetuZla
Ahoj jsem tady opět s další povídkou tentokrát zkusíme kapitolovku, ale bude mít 3 díly asi. Snad se bude líbit. Prosím čtěte až dokonce Smějící se vaše PetuZla
P.S. ten první díl je celkem nic mocUsmívající se

Originál je lepší

11. listopadu 2013 v 17:38 | TeSia |  TeSia
Dalším tématem týdne je "Dabing nebo titulky?" Já osobně preferuju titulky hlavně u takových zemí jako je třebe Korea nebo Japonsko. Je pravda, že obrovská vězšina těchto filmů nejsou ani nadabované do češtiny, ale chci se třošku naučit i jinčí jazyky než je ajina, ruština .... U amerických filmů je to jak kdy, dabing ani titulky mi nevadí. Ze všeho nejvíc nesnáším dabing když postava ve filmu má něo říct jiným jazykem nebo vykřiknou a dabér to neudělá, a nechají to tak jak je to v tom originále. Příkladem je film Monte Carlo. Hraje v něm Selena Gomez a ona říká francouzky "děkuji". Místo toho aby to dabér řekl nechají to tak jak to bylo. Ale některé filmy a seriály jsou v originále prostě nej. Třeba jako je seriál The big bang theory. Herci v něm mají dobré hlasy a vždycky se tomu zasměju více než v češtine. Ale kdzž se mi nehce přemýšet a pustím si ho aby nebylo takové ticho tak ho mám v češtině.
Myslí, že to by mohlo stačit. A co vy dabing nebo titulky?

Gangster z ulice

9. listopadu 2013 v 10:57 | TeSia
Čauky. Jsem tu zase s povídkou kterou jsem psala když jsme se nudila. Není to nic moc ale už ě nic nenapadlo o čem bych mohla psát. Asi si dám puzu a budu pozorně přemýšlet o čem budu psát. Tak snad se Vám tenhle výtvor bude líbit. Usmívající se


Kam na rande

7. listopadu 2013 v 12:35 | TeSia |  TeSia
Tématem týdne je kam na rande? Já si myslím, že to jedno. Když je Vámtím člověkem dobře tak Vám na to nezáleží. Kdyby mi řekl abych vybrala nějaké místo já vybrala bych něco kde by jsme se mohli zasmát. Asi bych si nevybrala žádnou restauraci. Na prvním rande se hned pát jídlem? To ne! Vzala bych ho třeba do kina nebo někde na procházku, je mi to jendo. Hlavně že je mi s ním dobře a to mi stačí.
A co Vy kam by jste vzali své přítele/přítelkyně?

Sen

4. listopadu 2013 v 19:57 | PaTy |  PaTy
Ahojky, další básnička pro vásLíbající

Radost zaplavila mé srdce,
když šla jsem s tebou ruku v ruce.
V tu čas pro nás nebyl,
den se překrásný jevil.
Smáli jsme se spolu tiše,
jelikož jsi mě lechtal na mém břiše.
Šťastná, tak šťastná s tebou jsem byla,
slzička štěstí se do oka vryla.
Najednou jsi poklekl,
žádost z úst jsi vyslovil,
v tu chvíli budík zazvonil.
A teď můj den,
je přesně jako sen.
Ty sis klekl,
žádost řekl.
Já jsem řekla ano,
a bylo vystaráno.