Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Všechno se jednou otočí

12. října 2013 v 11:38 | TeSia |  TeSia
Když jsem šel do třídy slyšel jsem nějaký hluk. Vešel jsem tam a moji kámoši si tam hazela mokrou hadrou. Hodil jsme taškou do kouta a hrál jsem s něma. Když jsem chtěl hodit hadru po Adamovi tak jsem se nepteril a omylem to hodil učitelce, která právě přicházela, na hlavu. "Denisi! Okamžitě marš k panu řediteli a počkej tam na mě." "Paní učitelko, ja se moc omloouvá t...." "A dost! Žádné vymlouvání! A padej!" křičela po mě úča matiky.

Když jsem lezl do ředitelny seděl tam starý plešatý děda v šedém saku a s červenou kravatou. "Co pak Denisi, zase si něco proved?" kývl jsem hlavou, protože v ředitelne jsem byl tolikrát, že bych dokázal vyjmenovat všechno co tam ten starý páprda má. Začali jsme si povídat když v tom vtrhla do ředitelny učitelka matiky. "Už jste ho potrestal? Je to nehorázný spratek. Hodil mi na hlavu smradlavý hard." "Stop, Marie už dost. Byla to nehoda. On už to víckrát neudělá, že ne Denisi?" "Ne neudělám a Vám paní učitelko se omlouvám."Když jsem dořekl tuto větu učitelka se na mě podívala jako bych jí právě vyvraždil rodinu. "Do třídy Denisi!" řekl mi ředitel a usmál se na mě.

Když jsem vešel do třídy byl tam hluk jak v opičárně. Okamžitě se ke mně sběhli kluci a vyptávali se mě co mi říkal. Když jsem se zrovna nadechoval abych jim to řekl vběhla do třídy matykářka. "Denis k tabuli!" Byla červená jako rak a já jsem se zvedl z lavice a šel jsem k tabuli. "Piš si" řekal naštvaně a dívala se namě stejným pohledem jako v ředitelně. Přiklad jsem vypočital dobře. Když se zvedla a začla kontrolovat můj výtvor zašklebila se po chcíli řekla: "Tady máš chybu. Takže za 5" "Cože? Za 5. Vždyť je tam jenom jedna chyba!" rozčiloval jsem se nad ní. Bez keců mi napsala pětku do žákajdy a šel jsem si sednou.

Několik hodin to jěště takhle pokračovalo. Když si mě jednou vzala k tabuli abych jí vypočítal příklad tak už jsem vědel co dostanu za známku. Dala mi tři příklady na výpočet absolutní hodnoty. Najednou někdo zaťukal na dveře a ních se objevil pan ředitel. "Dobrý den, co potřebujete pane řediteli." "Mám teďka vólno, tak jsem si řekl, že se půjdu podívat do vaší hodiny. Nebudu vás rušít." Dořekl a sedld si do poslední lavice. Když jsem dopočítal všechny příklady učitelka se na topodívala a řekla. "Bude to za 3." "Co?" divil se ředitel, který taky učí matyku. "Vždyť má všechny přilady dobře tak proč by měl dostat za 3? Paní učitelko neděláte to co jste dělala před 5 lety, že ne?" Učítelka se začala červenat a řekla neklidným hlasem "Ne nedělám jen ho trestám za to co udělal, když jste ho nepotrestal vy starý dědo." Když řekla tuto větu uvědomila si to co vlastně řekla. Řaditel se naštval a šel sní do ředitelny.
Druhý den když jsme měli matyku přišla učitelka dějěpisu a řekla, že pan ředitel schání novou matykářku a, že to bude chvíli trvat.
Asi po 2 týdnech se ve třídě na matyku objevla nová úča byla přísná a to hodně ale za to byla nudherná a vtipná. Kvůli ní se každý kluk těšil na matyku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám naše povídky? (kritiku můžete taky)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama