Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Proč zrovna já?

4. října 2013 v 20:13 | TeSia |  TeSia
Čáuky šílenci Smějící se máme tady říjen a druhý týden školy. Jak se Vám na škole daří? Pro menší info budeme, asi přibírat nového člena, protože Jiyee se na nás jenoduše vysrala. No ... tady je moje další povídka. Snad se bude líbit. Mějte se! Pa Líbající

"Čest chlapi. Tak jak jde život?" zaptal jsem se, když jsem přišel do školy a sedl jsem si do lavice.
"Jo, ujde to. Co vy hoši už máte na dnešek nějakou holčinu?" zeptal se laxně Honza.
"Hou, hou. Brzdi brácho! Dneska večer tam bude holek dost," řekl jsem s úsměvem ve tváři.
"Takže dneska v 7 u Ondry jo?"
"Budu tam," řekne Ondra.
"Ty vole, ty tam být musíš. Je to u tebe doma," řekl jsem, i když jsem věděl, že Ondra je trošku zapomětlivý.
"Si z vás dělám prdel. Volové. Už jsem zajistil to, že rodiče nebudou celý víkend doma."
"Super! Děcka dneska v 8 je u Ondry párty! Doufám, že příjdete všichni," zakřičel jsem přes celou třídu.
"Ale no ták. Uklidněte se. Martine k tabuli," zařve na mě učitelka dějepisu, když vejde do třídy.
"Sakra," řekl jsem si pro sebe a coural se k tabuli.

Po vyučování jsem šel rychle domů a na Facebook napsal: Dneska patry u Ondry Horáčka. Všichni jsou zváni. Pod to mi napsalo asi 30 lidí, že příjde a veznou sebou i další kámoše. "Tak tohle bude párty roku," řekl jsem si pro sebe, když jsem si lehl na postel.

Večer se všechno vyvíjelo dobře. Pár holek se kolem mě točilo a s jednou jsem si dokonce zalezl do kumbálu. Když DJ pustil pomalou písničku, nějaká cizí holka mě vzala za ruku a začla se mnou tancovat. Vůbec jsem jí nevnímal, protože na pohovce v zadu seděla jedna slečna, která mi padla do oka hned na začátku. Potom jsem se odpojil od slečny, se kterou jsem tancoval a šel jsem za ní.
"Ahoj. Já jsem Martin. Nešla by sis zatancovat?"
"Já jsme Laura a zatancuju si moc ráda." Chvíli jsme si povídali a pak jsme se začali líbat. Ona se ode mne odtrhla, dala mi facku a odešla pryč. Běžel jsem za ní a zastavil jsem ji až na zahradě u bazénu.
"Lauro, promiň nechtěl jsem ti ublížit," otřel jsem jí slzy a dal jí pusu. Pak jsem se odtáhl, ale ona mě zase přitáhla. Šli jsme do kůlny. Tam jsme si lehli a začali se vášnivě líbat. Potom jsem jí sundal tričko a ona mi rozepla kalhoty. Rukou mi zajela do trenek. Já jsem se tak vzrušil, že jsem ani neveděl co dělám. Začal jsem jí stahovat kalhoty a potom kalhotky. Už jsem chtěl do ní vniknout, když v tom slyšíme, jak někdo bouchá na dveře. Laura se ode mne odtrhla a začala se oblékat. Já jsem si obléknul kalhoty a tričko si vzal do ruky. Rychle jsem odemlknul a ona vyběhla pryč. Za dveřma se objevil Lukáš, Ondrův brácha. Byl naštvaný, a rychle mě vytáhl pryč a zalezl si do kúlny a zamknul se. Bylo mi jedno co a ským tam dělal. Já jsem se pokoušel najít Lauru. Ale mezitím si mě našli kluci a nalili do mě asi 4 panáky vodky. Pak jsme to všichni zapili pivem.

Když jsme se ráno probudili, byli jsme tam jenom my tři. Rychle jsme se zvedli a začali uklízet. Kolem dvou odpoledne vylezl Ondrův brácha a začal nás všechny vyhazovat. Když jsem přišel domů, lehl jsem si na postel a začal myslet na to, co se vlastně včera stalo. Kouknul jsem se na mobil a tam byla SMS. Koukl jsem se, kdo mi to zase píše. Bylo to neznáme číslo. Když jsem si SMSku přečetl, nestačil jsme se divit. Psala mi Laura, jestli bychom se nemohli sejít dneska o půl čtvrté v kavárně u knihovny. Podíval jsem se na hodiny a byly tři. Rychle jsem vstal z postele a začal se upravovat. Pak jsme rychle vypadl z baráku a ani jsem nezaregistroval, že se mě máma na něco ptá.

Když jsem tam konečne dorazil Laura tam ještě nebyla. Sedl jsem si ke stolu a čekal. Po 10 minutach přišla a rozhlížela se. Uplně jsem zrudnul. Vypadla líp, než jsem si myslel. Pak ke mě přišla a sedla si.
"Ahoj Martine," řekla a usmála se na mě.
"Ahoj Laurinko."
"Prosím neřikej mi Laurinko. Nemám to ráda."
"Dobře a jak ti mám teda říkat?"
"Třeba Lauri."
Povídali jsem si asi 2 hodiny, a pak jsme šli do parku. Sedli jsem si na lavičku a já jsem ji pohladil po tváři a políbil. Jí se to asi líbilo tak jsme v tom pokračovali.
"Moji rodiče dneska nejsou doma. Nechtěl bys příjt na navštěvu?"
Když řekla tuhle větu, rozbušilo se mi srdce. Když jsem dorazili k ní, lehli jsme si na postel a začali se svlékat. Z kapsy jsem vytahl krabičku kondomů. Rychle jsem si ho nasadil a pustili jsme se do orgií. Po 3 hodinách sexu jsme leželi a povídali si. Když v tom mi zazvonil telefon. Zvedl jsem to a táta po mě začal řvát, kde jsem když je 9 hodin a zítra musím do školy. Uplně jsme zapoměli na čas.
"Lauri, já už musím. Sejdeme se zítra jo?"
Dal jsem jí pusu a začal se oblíkat. Ona se ke mně priblížíla dala mi pusu a řekla: "No, víš je to tady prošku prázdné, protože se zítra stěhuju do Prahy," řekla smutně a začala brečet. Já jsem tomu nemohl uvěřit.
"No ták to bude dobré, budu za tebou dojíždět. Budeme se vídat, budeme si volat. Jenom nebuť smutná," uklidňoval jsem ji, ale mě samému se chtělo brečet.

Utíkal jsem domů, a když jsem otevřel dveře, čekal tam na mě táta. "Mladíku, ty nevíš, kolik je hodin? Je půl desáté a ty ještě nejsi doma," začal po mě křičet. Já jsem viděl v kuchyni mámu a běžel jsem za ní. Objal jsem ji kolem pasu a začal brečet. Máma se mě ptala, co se děje, ale já jsem jí to nehtěl říct před tátou. Když táta usnesl, že krřičet teď po mě nemá smysl, začal jsem si vylévat srdce do mámina županu. Ráno jsem se vzbudil a bylo 10 hodin. Na stole byl lísteček od mámy. Dneska zůstaň doma a odpočiň si. Oběd máš v kuchyni. Pa máma.

Druhý den ráno jsem šel do školy a kluci se mě vyptávali na různé věci. Večer jsme si zaobjednal jízdenku do Prahy a jel za Laurou. Ještě několikrát jsem za ní jel a pak jsme si řekli, že to nemá cenu. Zůstali jsme kamarády a žili si svůj život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuZla PetuZla | 8. října 2013 v 20:51 | Reagovat

Povedla se. Mě se líbí.

2 TeSia TeSia | Web | 9. října 2013 v 19:50 | Reagovat

[1]:
Díík :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama