Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Láska si vždy najde cestu

13. října 2013 v 18:43 | PetuZla
Ahojky mám tady pro vás novou povídku pro TeSiu. Mrkající Má ráda yaoi povídky tak jsem pro ni jednu napsala. Snad se bude líbit.

Naruto běžel lesem. Poslední dobou se mu zdaly sny o Sasukem. A tak se rozhodl, že ho půjde hledat. Nikomu to neřekl, a tak ho nejspíš přátelé hledají a dělají si o něj starosti, protože je pryč už pár dní. Ale teď na to nemyslel. Myslel na to co řekne Sasukemu až ho najde. Protože k Sasukemu vždy cítil něco víc než přátelství. Ale nikdy mu to neřekl. Nevěděl jak by reagoval, kdyby se o tom dozvěděl. Naruto byl tak zabrán do svých myšlenek, že si nevšiml osoby, která ho už nějakou chvíli sleduje. Pak se zastavil, aby se mohl utábořit. A vycítil, že v okolí je cizí chakra. Osobu už stejně nebavilo se skrývat a tak se Narutovi ukázal. Byl to Sasuke. Naruto se rozčílil jen když viděl tu kreatůru. Toho nafoukance, který vždycky dokazoval, že je lepší než Naruto. Trénovali spolu, cvičili. O mnoho zlepšili své schopnosti. Přesto že se takřka nesnášeli, jeden stál za druhým a vzájemně se potřebovali. A jednoho dne ten namyšlený Uchiha zmizel. Naruto si připadal zrazený, opuštěný a úplně zničený. Když viděl ten úsměv na rtech, v obličeji toho, kterého nenáviděl a přitom miloval,tížilo ho to, ještě mnohem víc.
" Přoč Sasuke? Řekni mi důvod!!!" křičel rozčileně a zoufale na černovlasého chlapce. " Vždyť to víš Naruto..." řekl s klidným výrazem Uchiha. " Cože?" zamrkal Narudo zmateně. " Už jsem ti přece nejednou říkal, že jsem silnější a že ti to jednou dokážu..." mluvil tak klidně, jako by se snad vůbec nic nestalo. Sasuke byl stejný, ale přesto jiný. Naruto v něm cítil něco démonického. Přece jen byl Sasuke pořád ten stejný namyšlený pokrytec. " Já ti věřil! A ty si mě zradil Sasuke!" slzy se mu podařilo jen tak tak zadržet. Ten pohled bolel. Rval Naruta zevnitř na kusy. Nedokázal pochopit, že stojí před Sasukem. Nemohl věřit, že jej ztratil, přestože stál tak blízko. " Já ti nikdy neslíbil věrnost... Vždycky jsme stáli proti sobě. Tak to bylo a taky zůstane!" Sasuke se nikdy necítil Narutovi ani jiným zavázán sliby. Jediné, po čem toužil je síla. Prahl jen po splnění jednoho cíle a to pomstít se bratrovi za svou mrtvou rodinu a za své poničené ego. Tužba po síle jej doháněla až k tomu, že zradil svoje přátele. Opustil všechno, co kdy měl rád a skočil sám do náruče nebezpečnému démonovi, který jej přetvářel podle svých představ. Teď už pro něj přátelé nic neznamenali. Cit neměl v srdci místo. Podrobil se síle, která byla jen přetvářkou zla.
Vrhnul se na Naruta, jako by měli vést boj na život a na smrt, přestože Naruto stále choval k Sasukemu určitý cit, byl to pro něj zrádce, kterého byla potřeba zlikvidovat, ať to stoji cokoliv. Nechtěl bojovat, ale musel. Kvůli Sasukeho honbě po síle již zemřelo spoustu lidí, spoustu jich bylo zraněno. Tyhle rány už se nezahojí. Naruto nechtěl dopustit, aby byl příčinou dalších. Musel Uchihu zastavit. Rozběhnul se proti němu se zbraní v ruce a s odhodláním jej zlikvidovat. Byl snad odhodlanější než Sasuke, přesto se v něm v poslední chvíli něco zlomilo. Zradila jej vlastní síla. Nebo zaútočilo ještě něco jiného? Též Sasuke se zarazil, přestože měl šanci podříznout Narutovi hrdlo. Neudělal to. Opravdu byl Sasuke jen bezcitný ničema? Můžeme s jistotou říci, že Naruto k Sasukemu necítil nic jiného než zášť? Jejich rozdílná a zároveň stejná minulost je rozdělovala a spojovala. Všehno je složité a zároveň jednoduché. Nikdy by nemohli zapomenout, i kdyby se snažili. Nikdy by se nemohli sebe vzájemně zříct. Je snad lepší romantická chvilka než se zbraněmi v rukou?
Jejich rty se dotkly. Prohloubili to, co mělo být již dávno zapomenuto. " Nenávidím tě sasuke!!!" Naruto neudržel slzy. Sasuke pevně Naruta objal. Nemohl si pomoct a taky nezadržel slzy. " Miluji tě Naruto..." pošeptal blonďáčkovi do ucha. " Sasuke já tě taky miluji... " řekl Naruto. " Víš Naruto nikdy jsem si nebyl jist co k tobě cítím, ale když jsem tě dnes po tolika letech znovu viděl mé city se potvrdily " řekl Sasuke. "Ah Sasuke, pro mě to bylo tak těžké když jsi odešel. Cítil jsem se opravdu hrozně a utápěl se v depresích. Naštěstí jsem se z toho dostal díky mým přátelům. A teď jsem opravdu šťastný " řekl Naruto. " Naruto, to my oba " řekl Sauke a znovu políbil Naruta, který mu polibek oplatil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama