Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Jak člověka změní pc hry!

5. září 2013 v 18:35 | TeSia |  TeSia
Ahoj jsem tu zase Smějící se a mám novou povídku. Je to povídka na přání pro mého kamaráda. Je to o holce, která je blázen do pc her. Doufám že se ti bude líbit Luki Mrkající a vám taky čtenáři."Pojď, to zvládneš Dravene. Já ti věřím. Ještě kousek .... aaaaaaaaaaaaa sakra. Debilní Timo," nadává Adéla, když ji ve hře zabijou. "No supeeer. Tak to už jsme prohráli. Seru na to a du hrát minecraft," řekne Adéla, když dohraje League of legends. Adéla zapne Minecraft a zažere se do hry. "Aďo my jdeme za Danem a příjdeme až večer jo? Večeři máš v kuchyni," řekne Adéle matka, i když neočekává žadnou odpověď. "Hm," odsekne Adéla. Po hodině hraní si Adéla odskočí na záchod. Má hlad tak si zajde do kuchyně, nají se a jde zpátky. Vůbec si nevšimla, že její rodiče nejsou doma.
"Ahoj Dane, prosímtě my už nevíme co máme s tou holkou dělat. Vsadím se, že se ani nešla najíst," řeknou Adélini rodiče. "Vidím, že jste zoufálí. Zítra večer mám čas tak se za vámi stavím. A teď mi řekněte o co vlatně jde," řekne Dan a poslouchá rodiče, jak si vylévají srdce.
Příští den jde Adéla do školy. Cestou do školy narazí na kluka, který se jí zalíbí. "Jéžíši, promiň. Já jsem tě naviděla," řekne s úžásem v hlase Adéla. "To nic. To je v pohodě," řekne klučina a usměje se na Adélu. Ta se zatím zase koukne do mobilu a zapne si hru. Během vyučování Adéla mobil nevypne a hraje celé dopoledne. Cestou domů si jí vyhlídne kluk z rána a jde za ní. Ona pořád kouká do mobilu.

"Hej! Počkej!" Adéla se otočí a tam stojí on. Adéla stojí jako přikovaná.

"Ahoj, já jsem Tony a ty?"

"J-já-á js-sem A-adéla," zakoktá se, když ho uvidí."

"Jsem rád, že tě poznávám, Aďo," řekne Tony a opět se usměje na Adélu. Ta neví, co říct, ale nakonec ze sebe dostane

"Hraješ Minecraft nebo Lolko nebo nějakou Pc hru?" Tony se na ní s úžasem kouká a po chvíli řekne

"Páni, tak to jsem nečekal, že se mě zeptáš zrovna na tohle. A jo, hraju Lolko za Jaxe."

"Tak to si můžeme někdy zahrát spolu?!" doufá Adéla, že jí Tony odpoví.

"No jasně. Můžeme. Ještě se někdy domluvíme. Já už musím, čeká na mě táta. Měj se," usměje se Tony a dá Adéle pusu na líčko. Ta je z toho celá paf a ještě chvíli tam stojí. Když příjde domů, ani si nevšimne, že v obývaků sedí Dan s jejími rodiči.
"Ahoj Aďo, pojď si za námi sednout," řekne Adéle její otec. Adéla si jich ani nevšimne a jde do pokoje. Sedne si ke stolu a hmatá po počítačové myši, ale ta nikde není. Zvedne očí od mobilu a koukne se na stůl. "Aaaaaaaaaaaa, kdeee je můůůj počííítač?" křičí Adéla, když jde dolů ze schodů k rodičům. "Adélo, my jsme ti ho vzali, protože ty neděláš nic jiného. Jenom hraješ. Nemáš ani žádné kamarády a už nás to nebaví," řekne matka Adéle a usadí ji na pohovku. "Ale já chci můj počítač, kde je?" "Je schovaný tak, abys ho nenašla. Dáme ti ho, až se vzpamatuješ," řekne naštvané její otec. "Sakra!" urazí se Adéla a odejde do pokoje.

Uplynou 3 dny a Adéla nevyléza z pokoje. "Adélko, prosím tě vylez a pojd si s námi promluvit," přemlouvá jí matka. Adéla vyleze z pokoje a jde s rodiči do obýváku. Tam sedí Dan a v televizi je stopnute video. Posadí Adélu hned před televizi a pustí jí film. Po chvilce se Adéla úplně změní.

Druhý den je krásně namalovaná, učesaná a oblečená. Při cestě do školy potká svého vysněného. "Ahoj Tony. Nezajdem dneska po škole do cukrárny?" "Jasně že jo!" odpoví Tony. Po ceste do cukrárny si Adéla a Tony povídají. Tonymu se zdá Adéla, jako nejlepší holka na světě. Když příšla Adéla domů představila Tonyho rodičům a v tom uslyšeli něco, co si mysleli, že Adéla nikdy neřekne: "Jsem Vám nesmírně vděčná, že jste mi otevřeli oči."

A z toho plyne ponaučení "Radši si užívej života s přátely a nehraj PC hry!" S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama