Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Setkání v parku

28. srpna 2013 v 20:47 | TeSia |  TeSia
Ahojki Mrkající je tady moje první povídka. Jak jsem psala, že zbožnuju SHINee,tak tahle povídka bude o nich. Pro ty, kteří je neznají, tak je to chlapecká jihokorejská skupina která se skladá z 5 nadherně vypadajicích a svěle zpívajicích kluků. Pro představu jací čenové to jsou: Onew, Jonghyun, Key, Minho, Taemin. Ale už dost o představováni a jdeme na povídku. Je to povídka o třech členech z této skupiny. Budou tam vystupovat Onew, Jonghyun a Taemin. Nerada prozrazuju co v ní bude,tak si to přečtěte a doufám, že se vám bude líbi. Pište si o další povídky Usmívající se
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Taeminiii," zakřičí Onew, když vyleze z ložnice. Taemin spí na gauči v obývacím pokoji. Šíleně se lekne,až spadne na zem. "Kde je moje kuře, sakra Taeminii, kde je moje kuře?" křičí Onew z opilosti. "Ty jsi prostě tak neschopný. Moje kuře už má být připraveno na stole a ještě je tady bordel, jako by se tudy prohnal vítr."Taemin s klidným hlasem řekne: "Promiň. Byl jsem unavený, tak jsem si trošku zdřímnul. Už to jdu uklidit." Taemin zajde do kumbálu pro kbelík s vodou a začne uklízet v kuchyni. Onew k němu příjde a chytí ho za ruku. Stiskne ho tak pevně že si Taemin myslel, že ji má zlomenou. Onew naštvaně řekne: "Kde je, do prdele, moje kuře?" Taemin se mu vysmekne z ruky a jde k mrazáku. Vytáhne zmrzlé kuře, hodí ho na stůl a naštvaně řekne: "Tady máš to kuře a už mi dej pokoj!"

Vezme si mobil, bundu a klíče a bouchne dveřma. Vyjde ven, zhluboka se nadechne a slyší jak Onew kříčí: "Kde je ten hajz. Kam to sakra šel?"¨Taemin si odfrkne a jde pryč. Jde kolem parku, kde sedí Jonghyun se svými přátely. Taemin se na něho dívá a hned si představoval jaké by to bylo, kdyby žil s ním. Ale potom zatřepal hlavou a řekl si, že má Onewa, a že ho nemůže nechat napospat chlastu. Jonghyun měl na sobě usedlé černé džíny, bíle tričko ,které ho obepíná na tolik, že mu jsou videt jeho svaly a koženou bundu. Taemin se začne rozplývat, a v tom si všimne, že se na něj Jonghyun podíval. Uhne pohledem a díva se do výlohy, ve které stojí plastové figuríny oblečené v šatech. Koutkem oka uvidí, jak se k němu Jonghyun blíží. Taemin čeká co mu zase provede za to, že se na nej koukl. A v tu chvíli ho Jonghyun plácne přes rameno.

Taemin se otočí a má skloněnou hlavu. Jonghyun řekne: "Nemáš hlad? Vypadáš, jako by jsi vylezl z koncentráku." Taemin uvažuje jestli to není zase nějaká urážka na jeho postavu nebo jestli to není pozvánka na oběd. Po chvíli uvažování řekne: "Nemůžu s tebou jít na oběd. Vždyť nemám peníze a navíc se vůbec neznáme." Jonghyun s klidem řekne: "To nevadí, že se neznáme. Vždyť se seznámíme a zvu tě já." Taemin řekne: "Tak dobře. Já jsem Taemin." Jonghyun se usměje a řekne: "Já jsem Jonghyun. Jsem rád, že tě poznávám Taemini. Nevadí tí, že ti takhle říkám, že ne?" Taemin přikývne na důkaz toho, že mu to nevadí. Po obědě Jonghyun řekne: "Vzadu mám auto, jestli chceš, můžu tě odvest domů. Taemin vyděšeně řekl: "Nee, domů radši ne!" Jonghyun se na něj tázavě podíval a zeptal se: "Nechceš mi radši říct, co se dějě?" Teamin řekl: "Radši ne. To je na dlouhé povídání." Do očí mu vhrkly slzy, protože litoval toho, co udělal, než odešel pryč. Jonghyun pokrčil rameny a zeptal se ho: "A kde teda budeš spát?" Taemin po chvilce váhání odpověděl, že si něco najde. Tajně doufal, že ho Jonghyun pozve k sobě domů. Nerad by spal někde na lavičce v parku a peníze neměl. Bylo mu divné žádat cizího kluka o peníze, aby se mohl ubytovat v hotelu. Najednou z Jonghyuna vylezlo: "Nechceš přespat u mě?" Jonghyun vykulil oči co to vlastně řekl a pak dodal: "Myslím to kamarádsky ne, že bych něco očekával. Taemin řekl: "To nemůžu. Já si něco najdu." Jonghyunovi začlo být Taemina líto a tak řekl: "Neodmlouvej a pojď!" Taemin přikývl na souhlas a šel.

Nasedli do Jjongova auta a odjeli. Cesta trvala kolem 10 minut, a když dojeli na místo, Tae začínal být nervozní, co budou dělat, když se znaji sotva 3 hodinky. Když došli ke dveřím, Jonghyun začal hledat klíče, a když začal hledat v zadních kapsách tak mu kalhoty sjely trošku níž. Tae se začínal potit a pomyslel si ,že tak SEXY zadek ještě nikdy nevidel. Když Jjong konečne klíče našel řekl: "Mám je!" a tím vyrušil Taemina z horkých myšlenek. Vešli do domu, kde bylo krásně uklizeno. Taemin se rozhlížel všude kolem sebe. Byl unešený tou čistotou. Jjong ho přerušil v přemýšlení a řekl: "Máma zase neměla co dělat."

Jonghyun pustil film. Sedli si na pohovku a dívali se. Po chvíli Jjong usnul. Tae se dokoukal na film. Potom ho vypnul a šel si lehnou zpátky na pohovku. Opřel si hlavu o jeho rameno. Jonghyun se leknutím vzbudil.Koukne se na Taeho, ten sedí vyděšeně schoulený na konci pohovky. Jong se k němu přiblíži, pohladí ho po tváři a řekne: "To nevadí. Klidně se opři. Já jsem se jenom lekl." Jjong si lehne zpátky do polohy ve které ležel před tím a Tae místo toho, aby si lehl k němu, tak ho začne vášnivě líbat. V duchu si říká "Teď mně určitě odstčí a dá mi facku." Ale nic takového se nestalo. Začali se vášnivě líbat a svlékat. Když mu Tae šáhne po trenírkách, Jjong jeho ruku odsrčí a řekne: "Taeminii, já se nechci milovat. Chci se jenom muchlovat." Tae přikývl a začali se znovu líbat. Po hodině muchlování oba usli.

Když se ráno Taemin vzbudil, zjistil že, Jonghyun nikde není, a tak si sebral svoje věci a odešel. Když příijde domů vidí, že je všude nepořádek. Vezmé kbelík a začne uklízet. Když už má všechno uklizené sedne si na gauč a podívá se na mobil. Všimne si, že mu Jonghyun uložl svoje tel. číslo, a tak se Tae chytí příležitosti a zavolámu, aby se mu omluvil, protože se cítí provinile. Jonghyun mu to nezvedá. Hodí mobilem a jde uvařit kimchi a upéct kuře svému milovanému. Onew po chvíli vyleze z pokoje. Je celý smutný a zelený. Když uvidí Taeho v kuchyni úplně se mu rozzáří oči a jde za ním. Sklopí hlavu a řekne: "Omlouvám se Taeminii. Asi mi něco přelítlo přes nos. Odpustíš mi to?" Taemin chtěl prvně říct, že mu to neodpusti, ale když si vzpoměl, co se stalo včera s Jonghyunem řekne: "To víš že ti to odpustím." Onew se usměje a dá Taemu pusu. Onew se, ale rychle odtáhne a běží na záchod.Tae si zamilovaně povzdychne a vaří dál. Onew sedí na gauči s pivem v ruce.V tom najednou zazvoní telefón. Onew to zvedne a Tae se na něj vyděšene díva protože ví, kdo volá. Onew začne křičet: "Jdi někam ty úchyláku!" a přaští telefonem. Taemin se s vyděšeným hláskem zeptá: "Onew-shi, kdo to byl?" Onew odpoví: "Nějaký hajzl, který si spletl číslo." "Aha," odpoví Tae. Když se Onew láduje kuřetem, Tae se koukne na mobil. Přišla mu SMS. Od Jjonga. V esmsce bylo napsáno: Ahoj Taeminii chtěl bych se stebou setkat v parku za 15 min. Jonghyun.

Tae řekl Oneovi, že si nachviličku odskočí. Tae si vezme budnu a jde. Jonghyun už čeká v parku. Tae příjde až k němu a Jonghyun se ho zeptá, jestli by se nešel projít tady po parku. Tae kývne. Když se prochází asi půl hodiny Taemu začne být divné, že mluví porád jenom on a Jonghyun neřekl skoro nic. Zeptá se ho: "Tebe něco trápí, že jo?" Jonghyun kývne a řekne: "Taeminii včera to byla chyba!" Tae na něj ohromeně kouká. Jonghyun dodává: "Byl to úlet a bude lepší, když už se nebudeme scházet." Jonghyun odejde a nechá Taemina tam, kde je. Když odchází domů vidí Jonghyuna, jak se kousek od něj líba s nějakou holčinou. Přidá do kroku. Po cestě kope do plechovky coca-coly a přestavuje si tam Jjongovu hlavu. "Hajzl. Kretén. Debil!" nadává po cestě domů. Když konečne dojde domů, uvidí, jak Onew leží na zemi. Vyděšeně k němu běží. Zkouší jestli dýchá. "Dýchá!" řekl Tae s úlevou. Zkouší ho probrat, ale marně. Zavlolá mu sanitku. Po vyšetření mu doktor řekne, že Onew měl menší otravu alkoholem, ale že je mimo ohrožení života. Taeminovi se ulevilo.

Po měsíce se Taemin staral o Onewa, který už nikdy v životě nechtěl vidět alkohol.Dokonce si Onew našel práci.Sice měl mizernou výplatu,ale stačilo jim to.Taemu se ulevilo. Jednou Onew přišel k Taeminovi a řekl mu: "Taeminii, jsem rád, že ses na mě nevysral, a že se o mě staráš dál." Po chvilce odmlčení Onew ještě dodal: "Miluju Tě Taeminii." "Já tebe taky Onew-ssi."


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama