Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Nikdy ti to nezapomenu

31. srpna 2013 v 10:02 | TeSia |  TeSia
Ahojte Usmívající se jsem tady s další povídkou! Tentokrát tam budou kluci všichni společně. Bude to z oblasti fotbalu. A abych Vám to ještě trošku přiblížila, tak Vám řeknu, že Minho je nováček v týmu a Onew na něj žárlí. Protože před tím, než přišel Minho, byl on nejlepším hráčem týmu. Tahle povídka mě napadla, když jsem se koukala, jak naše vesnice hraje proti druhé vesnici. Hrozně jsem jim fandila, ale to byla remíza Zamračený (ale zase pořád lepší než prohra Usmívající se)
No, hlavním hrdinou bude Minho a Onew ostatní se dostanou na řadu jindy S vyplazeným jazykem Už Vás nebudu napínat večným tlacháním a mužete se pustit do čtení (snad se Vám bude libit Usmívající se)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Minho! Minho! Minho! ,"křičeli fanoušci při sobotním zápase mezi východní a západní univerzitou. "Minho se chopil míče a běží, běží a dává góóóóóól!" Všichni hráči se radují a fanoušci skandují Minhovo jméno. Jediný, kdo se neraduje je Onew. Vypadá, jako by měl zachvíli puknout vzteky. Hráči se rozloučí s rozhodčími a s fanoušky a šli se do šatny převléknout. Trenér si vzal Minha stranou, aby si sním promluvil o tom, jestli chce zůstat nebo z týmu odejde. Onew se svými kumpány vymýšlel plán, jak Minhovi ublížit, aby nehrál příští zápas. Nakonec Onew svým kumpánum řekne: "Půjdeme na to lehce. Pěkně zlehínka. Začneme vyhrožovat slovně a potom přitvrdíme." "A teď vypadněte. Musím si to sním vyřídit sám."
Minho příjde do šatny usměje se na Onewa a začne se převlékat. "Teď si myslíš, že jsi ten nejlepší co? Ale to se pleteš kamaráde. Ten nejlepší jsem tady já!" začne mu vyčítat Onew. Minho se na něj nechápvě díva a pak řekne: "Ehm, hele promiň. Já jsem ti nechtěl nějak ublížit. Tak promiň, jestli jsem udělal něco špatně." "No to si teda udělal! Stal jsi se nejoblíbenějším a nejlepším hračem týmu. Než jsi se sem vesral, tak jsem byl nejlepším a nejoblíbenějším hráčem já ... Vleze sem nějaký debil a všechno posere! Příští zápas nedáš ani jeden gól a budeš přihrávat mě, jasný?!" Minho se na něj nechápavě dívá, a když se konečně dostne ke smysluplné větě, vtrhnou do šatky kluci a začnou skandovat Minhovo jméno a berou ho pryč. Minho se otáčí za Oneem a on mu vyhrozí pěstí.
Po celou dobu když je s klukama venku uvažuje nad tím co mu to v šatne vlastně Onew říkal. Když v tom ho Key vyruší z myšlenek.
"Minho jsi v poho? Zdáš se mi nějak mimo?" Minho se vrátí zpátky do současnosti a řekne: "Jo! Jo, jsem v pohodě." "No, nevypadáš na to," řekne Taemin. "O něco jsem přišel hoši?" zeptal se Jonghyun, když se vrátil ze záchodu. "Jo přišel," oznamuje mu Key. "Zrovna jsme Minhovi říkali, že se nám dneska zdá nějaký divný," dodáva Teamin. "Aaaale on je jenom unavený, že jo?" vyvrátí myšlenky kamárádu Jonghyun. Po cestě domů se Taemin a Key odpojí a jdou se učit do knihovny. Jonghyunovi to ticho mezi ním a Minhem vadí tak Minhovi řekne, že to, co mu Onew říkal celé viděl a slyšel.
Minho ho hned přeruší: "Prosím tě, neříkej to klukům. Nechci, aby to věděli. Neřekneš jim to. Že ne?" Jonghyun se diví, ale s klidem odpoví: "Neboj se. Já jim to neřeknu."
"Díky. Jsi fakt kámoš," řekne Minho.
"A co stím uděláme? Nemužeme to takhle nechat!" řekne Jonghyun, aby konverzace mezi nimi zase nestála. Minho chvíli přemyšlí a pochvilce odpoví: "No, je to porvé co mi takhle vyhrožoval. Zatím to nehme být a uvidíme, co bude dělat dál."

Po dalších zápasech se objevují různé výhružky na zdech, posílájí mu vyhružné SMSky. Jonghyun si nechával s Minhem společné tajemství a klukům to neříkal. S Minhem se sblížil a už dokonce plánovali, jak Onewa a jeho kumpány prásknou. Po jednom zápase zůstal Minho sám ve sprše. Zrovna ze sebe smýval sprchový gel, když v tom v zrcadle uviděl Onewovu tvář. A hned potom ucítil jak se nečí studené ruce dotýkáji jeho ruky. Chytí ho za obě ruce a drží tak pevně, že se Minho nemůže z jeho sevření dostat. Vtom uvidí, jak se k němu blíží Onew jěšte s jedním klukem.

"Nevaroval jsem ho?" řekne Onew

"Varoval!" odpoví klučina vedle něho.

"Tak za to, že neposlechnul bude pykat," řekne Onew a vrazí Minhovi pěstí do břicha. A vrazí mu ještě jednu a jěště jednu. Když se Minho svalí k zemi tak do něj Onew kopne. Pak se k němu skloní a řekne: "Já jsem tě varoval!" Společně s jeho kumpány odejde. Minho leži pod tekoucí vodou ještě několik minut a potom se zvedne a jde se oblíkat. Když vyjde ven uvidí ho kluci a hned se ho ptají, co se stalo, ale Minho jim nechce nic říct. Když se Taemin a Key odpojí, začne všechno řkat Jonghyunovi. Tomu se to nelíbí řekne: "Ale to nemůžeš nechat takhle. Musíš s tím něco udělat!"
"A co bych stím měl udělat?" řekne Minho se slzami v očích, protože ho břicho děsně bolí.

Jonghyun mu začne říkat plán, který už si předem připravil. Asi po 5 minutách Jonghyunova věčného tlachání ho Minho zastaví uprotřed věty a řekne: "Hele, zkrať to! Já už jsem se ztratil."
Jonghyun odpoví: "No je mi líto kamaráde, ale budeš se muset nechat zmlátit znova."
Když v tom najednou Jonghyun zakopne o díru v chodníku a svalí se na zem. Minho se začne smát tomu, jak srandovně se jeho kamarád svalil k zemi, ale hned nato skučí bolestí. U Jonghyuna doma si všechno pořádně shrnou a připraví.

O týden později se hrál další zápas. Minho se převlékal v šatně a věděl že je v bezpečí, protože všude kolem něj jsou kamery, které on s Jonghyunem naistalovali. Když si Minho zavazoval boty uviděl, jak před ním stojí čísi žluté boty. Zvedl hlavu a uviděl Onewa. Ten se netvářil zrovna šťastně. "Tak tobě to nestačilo?" řekne vyhružne Onew. Minho se zvedne rozhlíži se kolem sebe a vidi dalších 7 kluků, kteří si protahujou ruce a krky aby vypadali jako ti spravní namachrovaní kluci. Minhovi spadne sebevědomí a skloní hlavu.
"Nó teď už nejsi tvrďák,což? Podržte mi ho kluci," řekne s klidem Onew. Čtyři kluci se k Minhovi vydají a začnou se prát kteří dva ho chytí. "Ale no ták!" řekne rozzlobeně Onew. Kluci se postaví a koukají na Onewa. "Sangu a Kyungu chopte se ho!" Tihle dva kluci zvednou hrdě hlavy a vypalznou jazyk na ostatní kluky. Jeden z kluků nastaví Sangovi nohu a ten se svalí k zemi. Všichni se začnou smát a Onew řekne: "Ježiši kriste co vy to jste za tvrďáky?" Oba dva kluci se nakonec chopí Minha. "Celé si to shrneme," řekne Onew a pokračuje dál: "Varoval jsme tě slovy. Před týdnem jsem tě lehce lechtal na břiše, a teď budeš pykat ještě více!" dopoví Onew a praští ho basebolkou do břicha.

V šatně probíha odplata Minhovi a po škole Jonghyun běhá a shání učitele. Když konečne sežene aspoň 6 učitelů, tak běží směrem k šatnám a učitelé se ho ptají, co se dějě a běží za ním. Když se konečne dostanou k šatnám, Jonghyun se natáhne po klice a BUM, narazí do dveří a svalí se k zemi. Rychle se zvedne a snaží se otevřít dveře. Jeden z učitelů ho zastaví a dá ho bokem. Ukáže na zámek a vidí že v zámku je klíč. Otočí klíčem a dveře se otevřou. Jonghyun se plácne na čelo a řekne: "Já jsem vůl!"

"Co prosím?" zeptá se učitelka matematity.

"Ne nic, jen jsem říkal, že jsem jelito, že jsem si toho nevšiml," dodává ne moc sebejistě Jonghyun. Učitelé vrazí do šatny a vidí, jak Minho leží na zemi. "Panebože Minho, co se ti to stalo?" řekne starostlivě učitelka biologie. "Kde jsou ti grázlové?" zeptá se zástupce ředitele. Minho jemným hláskem řekne: "Utekli, když uslišeli velkou ránu do dveří."
Všichni se podívají na Jonghyuna a on se připitoměle usměje. Před šatnami slyší všichni velký dupot a zástupce ředietele řekne: "A jéje. Všichni se sem valí! Měl by ses posadit Minho." Kupodivu se ve dveřích objeví jenom Key a Taemin. Oba ve stejnou chvíli zakřičí "Minho!" Minho se na ně koukne a otře si krev z nosu. "No. Takže myslím, že nemůžeme vlastně nic uělat. Nemáme nikoho, kdo by to viděl ," říká učitel tělocviku. Když v tom ho Jonghyun vyruší: "No vlatně svědky máme."
Všichni se na něj podívají. "Koukněte se tady, tam a támhle. Všude jsem s Minhem naistaloval kamery, takže je to všechno nahrané,"řekne Jonghyun pyšně. "Výborně! Tak je teďka vezměte a půjdeme se na to podívat," řekne zástupce.

O půl hodiny později se v ředitelně objeví Onew a spolu s ním dalších 7 kluků. Všichni jsou obviněni a nuceni vykonat 200 hodin veřejně prospěšných prací. Onew je svými kamarády přeložen do zvláštní školy a Minho mohl hrát fotbal, jak se mu chtělo. Nikdo už mu nevyhrožoval a všichni ho jenom podporovali. Minho byl Jonghyunovi vděčný po celou dobu než se odstěhoval do Velké Británie. Než Minho odjel zašel za Jonghyunem a řekl mu: "Nikdy ti to nezapomenu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petruš Petruš | Web | 31. srpna 2013 v 10:18 | Reagovat

prosím pomôžeš mi? Na mojom blogu v článku to máš. prosím, veľmi. Aspoň si to pozri :)

2 TeSia TeSia | Web | 31. srpna 2013 v 16:43 | Reagovat

[1]: jasně že ti  pomůžu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama