Nikdy se nevzdávej! Mrkající

Srpen 2013

Pan Krychlík

31. srpna 2013 v 12:28 | SeMilka |  SeMilka
Ahojky lidičky,tak tenhle příběh,ten není můj,je od našeho kamaráda,který mi jednou poslal takový pro nás legrační příběh a bylo nám škoda ho tady nedat.Tak doufám,že se Vám bude líbit,tak jak nám.Mějte se,ppUsmívající seLíbající

Je tomu už 1329,5 let, 16 hodin a 5 minut, co se malý vesničan jménem Bubla Ruksak, vydal na hřiby a cestou ho sejmul meteorit. Z meteoru vystoupili na Zem Transformeři, ale kvůli špatné grafické kartě, blbému rozlišení a čtverečkovanému prostředí se Transformeři spolu se svými oblými tvary ztratili v Matrixu a dodnes bloudí mezi 1 a 0. Krychli, co tam nechali, pak našel ředitel místní léčebny pro nevyléčitelné případy, kterému pro jeho nutkání chodit dokola říkají Bígl. Ten krychli odnesl do temných jeskyní, kde ho krychle celou tu dobu psychicky ničila až... ovládla jeho mysl.Krychle poté pod jeho jménem začala svolávat fanatické exekutory a křížit je s černými občany. Tak vznikli Endermani... elitní jednotky schopny zabavit totálně všechno. Svobodné země jedna po šesté padají do moci krychle. Krychle jde jen po slávě. Už se zařadila mezi takové legendy jako je Rubikova kostka nebo Klaun z krabičky. V podmaněných říších panovaly jasná pravidla. Například: Na pláže chodíme tak, jak nás pán Bůh stvořil nebo Nepíjte tekutý písek. Do bitvy se zapojila Vietnamská asociace pro nelegální prodej zboží ( jinak taky VAPNPZ), protože se jich týkal zákon o pašování koulí do minecraftu. Včele této vietnamské mafie byl chlápek všude známý jako Prasečí Ragú. Byl vlastníkem největšího prasešího jezdectva o síle tak asi 3821 prasečích ocásků. Ale ten ťulpas to zdupal. Místo prasečího jezdectva poslal namol ožralé zelenáče co hulí střelý prach. Hůř to dopadnout nemohlo.... Když si Ragú vygooglil výsledek bitvy, zhrozil se. Zelenáči se nechali uplatit 4 sudy střelného prachu, 2 zápalky a 10 lihovými lahvemi. To Ragú neunesl a chcípnul na infarkt. Ragú, Boss vietnamské mafie a poslední mistr Jedi, byl mrtev. Většina obyvatelstva emigrovala do země za skříní. Další pak šli hledat Matrix. Už nezbyl nikdo, kdo by se moci krychle postavil. Exekuce už zabavila co mohla. Nakonec zabavila i sama sebe, ale lidstvo mělo štěstí. Když už nikomu exekuce nepatřila, rozešla se. Bohatství co shromáždili rozkradla vláda se slovy : Vše věnujeme na podporu dobročinné akce pro záchranu koní v Minecraftu... a tak koně vymřeli. Krychle se pak zmocnil Friťák Ruksak, který ji začal používat jako těžítko a následně ji prodal na jarmarku za prasečí hlavu. Bude se historie opakovat?.....Konec

Čekání na vyznání

31. srpna 2013 v 10:11 | SeMilka |  SeMilka
Ahojky lidičky, tak tady je moje první povídka. Snad se bude líbit, není to nic extra, ale doufám, že tady nebude moc kritiky. Mějte se a užijte si to.Usmívající se
Tenhle příběh je o dvou nejlepších přátel Davidovi a Veronice, kteří se znají odmalička a chodí na stejnou školu. David je do Verči zamilován od samého počátku, zatímco Verča je poblázněná do největšího frajera na škole.
Mějte se a užijte si to.Usmívající se

"Ahoj Verčo, kde jsi celou dobu?! Čekám na tebe skoro hodinu a mobil mi nebereš ... Kde jsi byla?" Zamilovaně se usmívající Veronika se neobtěžuje ani o omluvu a už hned vypráví Davidovi o tom, jak viděla hrát Michala, největšího frajera na škole, fotbal bez trička. "No jo, no jo, nepřišla jsem včas protože ... " Nedořekla ani větu a už ji hned doplnil David. "Já vím, viděla jsi Michala. Mně to bylo podle toho pohledu hned jasné ... Ale že by ses mi omluvila, to ne."
"Nebuď hned nevrlý, jo? Dobře, vím, že jsi na mě čekal hodinu, omlouvám se ti, ale když se do někoho zamiluješ až po uši, tak zapomeneš na svět kolem sebe a prostě ... prostě ..."
"Jsi v prdeli," opět ji doplnil David. "Řekla bych to jinak, ale vlastně máš pravdu. Dobře tak jdeme teda do toho kina?"
"Můžeme, ale stihli bychom maximálně konec," řekl David smutně se koukající na Verču. "To nevadí, tak zajdem na zmrzku, dneska mají pistáciouvou, tvojí oblíbenou a jako třesnička na dortu, ti ji zaplatím." Mrkla na Davida a dala mu pusu na líčko. David se ocitl v sedmém nebi když mu Verča dala pusu, sice jen na líčko, ale zahřálo ho to u srdce a už se na Verču nezlobil.

"Mmm ... dobře jsi mi ji koupila Verčičáku."

"To já vždy, ale takhle mi prosím neříkej. Víš, že to nemám ráda." A z legrace dala Davidovi lehinkou facku.

"Chceš se prát? Víš, že tě přeperu, tak mě neprovokuj."

" Biju tě snad? To bylo z lásky Davídku. Víš?"

"Jo tak z lásky ... v tom případě ti taky vlepím facku Z LÁSKY!" Verča chtěla něco dodat, ale místo toho se na Davida podívala takovým tím flirtujícím pohledem. David proto využil situace a snažil se Verči vyznat lásku. "Verčo, chtěl bych ti něco říct ... já... " Ale v tom verča uhla očima a uviděla Michala. "Počkej, dívej! Michal! Ach ... on je tak sladký a hezký ... zase nebudu spát!"
"Já toho debila zasraného snad zabiju!" Mumlal si David pod nosem. "Co jsi říkal?" zeptala se Verča. "Ale nic, jen, že mu to sluší."
"Aha ... počkat co? Co jsi to řek? Že mu to sluší ... ? Co se stalo, že jsi ho pochválil?"
" Co by se mělo dít? Má stejnou košili jako já, tak mu ji jen obdivuju," vymyslel si v rychlosti výmluvu.
"Aha,jasně ... " Řekla Verča nedůvěřivě.
"Sakra, jde sem, co mám dělat?!" zeptala se vyděšená Verča.
"Nevyváděj tak. Normálně ho pozdrav, žádný problém Verčičáku."
"Tos mi teda pomoh a neser mě! Neříkej mi tak!"
"Neseru tě. Jen tě škádlím."
"Nemluv na mě, už je blízko," sykla Verča. "No ahoj krásko," řekl sebevědomě Michal. "A-a-a-ahoj Michale," zakoktala se Verča. "Páni, měla by sis zajít k logopedovi. Ať se příště nezakoktáš, když mě pozdravíš," zasmál se Michal.
"Jak jsi jí to řek?! Ještě jednou jí řekneš krásko a dostaneš jednu přes hubu!" rozčílil se David poté, co Michal Verči zalichotil.
"Hele draku sklidni se. To byl jen fór," řekl Michal a podíval se na Davida, jako by spadl na hlavu."Raději jdu, protože bych já spíš rozbil džďkutobě, ale to nechci Nemám rád, když slyším, jak holčičky pláčou." Zastrašil Michal Davida, ukázal mu fakana, otočil se a šel po svých. "Co to mělo sakra znamenat?! Proč jsi mu to řekl?! Co ti na něm tak vadí, že na něho neustále nadáváš, urážíš ho a teď mu řekneš tohle?! Ty mi ho snad nepřeješ? Nebo žárlíš na to, že si tě nebudu všímat, kdybych s ním náhodou chodila?! Můžeš mi říct důvod proč?!" Rozčílila se a řvala na pcelé kolo Verča.
David už to nemohl vydržet, popadl Verču do náručí a políbil ji. Po ukončení polibku se Verča na Davida podívala, zakroutila hlavou, rozplakala se a začala utíkat domů. David se za ní rozeběhl.

"Veri zastav prosím!" křičel na Verču. "Zastav!" Stále křičel. David Verču doběhl, chytil a omlouval se ji. "Verčo promiň, nechtěl jsem na něho takhle vystartovat, jenže já tě miluju, od první chvíle, co jsem tě uviděl. Nevydržel jsem, jak neustále mluvíš jen a jen o něm, jak se na něho usmíváš, jak se na něho díváš, myslíš na něj. Já už jsem to prostě nevydržel, taky by jsi to nevydržela, kdybys byla na mém místě," vylil si srdce David. Verča přestala plakat, usmála se na Davida a řekla ...
"To ti to teda trvalo, než jsi mi to řekl."

"Co?!" zeptal se nechápavý David.

"Jak co. No konečně jsi mi řekl, že mě miluješ. Celou dobu jsem čekala, než se rozhoupeš."

"Jak rozhoupu? O čem to mluvíš, však miluješ toho blbečka nebo ne?"

"Ale ty jsi takový můj blbeček. Ne, já ho nemiluju. Jen jsem to na tebe celé hrála. Moc dobře vím, že mě miluješ. Věděla jsem to celou dobu. Taky tě miluju, ale nechtěla jsem ti to říct jako první," usmála se Verča na Davida nevinně.

"Wow, to mi nedělej. Já se tu tak nervuju, strachuju se a ty celou tu dobu to hraješ. No ... nevím,co na to říct," řekl rozjařený David.

"Možná, že by jsme neměli mluvit," zamrkala Verča a dala Davidovi najevo, že čeká na polibek. David k ji sobě přitiskl, hluboce se jí podíval do očí, usmál se na ni, a políbil ji ♥

Nikdy ti to nezapomenu

31. srpna 2013 v 10:02 | TeSia |  TeSia
Ahojte Usmívající se jsem tady s další povídkou! Tentokrát tam budou kluci všichni společně. Bude to z oblasti fotbalu. A abych Vám to ještě trošku přiblížila, tak Vám řeknu, že Minho je nováček v týmu a Onew na něj žárlí. Protože před tím, než přišel Minho, byl on nejlepším hráčem týmu. Tahle povídka mě napadla, když jsem se koukala, jak naše vesnice hraje proti druhé vesnici. Hrozně jsem jim fandila, ale to byla remíza Zamračený (ale zase pořád lepší než prohra Usmívající se)
No, hlavním hrdinou bude Minho a Onew ostatní se dostanou na řadu jindy S vyplazeným jazykem Už Vás nebudu napínat večným tlacháním a mužete se pustit do čtení (snad se Vám bude libit Usmívající se)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Minho! Minho! Minho! ,"křičeli fanoušci při sobotním zápase mezi východní a západní univerzitou. "Minho se chopil míče a běží, běží a dává góóóóóól!" Všichni hráči se radují a fanoušci skandují Minhovo jméno. Jediný, kdo se neraduje je Onew. Vypadá, jako by měl zachvíli puknout vzteky. Hráči se rozloučí s rozhodčími a s fanoušky a šli se do šatny převléknout. Trenér si vzal Minha stranou, aby si sním promluvil o tom, jestli chce zůstat nebo z týmu odejde. Onew se svými kumpány vymýšlel plán, jak Minhovi ublížit, aby nehrál příští zápas. Nakonec Onew svým kumpánum řekne: "Půjdeme na to lehce. Pěkně zlehínka. Začneme vyhrožovat slovně a potom přitvrdíme." "A teď vypadněte. Musím si to sním vyřídit sám."
Minho příjde do šatny usměje se na Onewa a začne se převlékat. "Teď si myslíš, že jsi ten nejlepší co? Ale to se pleteš kamaráde. Ten nejlepší jsem tady já!" začne mu vyčítat Onew. Minho se na něj nechápvě díva a pak řekne: "Ehm, hele promiň. Já jsem ti nechtěl nějak ublížit. Tak promiň, jestli jsem udělal něco špatně." "No to si teda udělal! Stal jsi se nejoblíbenějším a nejlepším hračem týmu. Než jsi se sem vesral, tak jsem byl nejlepším a nejoblíbenějším hráčem já ... Vleze sem nějaký debil a všechno posere! Příští zápas nedáš ani jeden gól a budeš přihrávat mě, jasný?!" Minho se na něj nechápavě dívá, a když se konečně dostne ke smysluplné větě, vtrhnou do šatky kluci a začnou skandovat Minhovo jméno a berou ho pryč. Minho se otáčí za Oneem a on mu vyhrozí pěstí.
Po celou dobu když je s klukama venku uvažuje nad tím co mu to v šatne vlastně Onew říkal. Když v tom ho Key vyruší z myšlenek.
"Minho jsi v poho? Zdáš se mi nějak mimo?" Minho se vrátí zpátky do současnosti a řekne: "Jo! Jo, jsem v pohodě." "No, nevypadáš na to," řekne Taemin. "O něco jsem přišel hoši?" zeptal se Jonghyun, když se vrátil ze záchodu. "Jo přišel," oznamuje mu Key. "Zrovna jsme Minhovi říkali, že se nám dneska zdá nějaký divný," dodáva Teamin. "Aaaale on je jenom unavený, že jo?" vyvrátí myšlenky kamárádu Jonghyun. Po cestě domů se Taemin a Key odpojí a jdou se učit do knihovny. Jonghyunovi to ticho mezi ním a Minhem vadí tak Minhovi řekne, že to, co mu Onew říkal celé viděl a slyšel.
Minho ho hned přeruší: "Prosím tě, neříkej to klukům. Nechci, aby to věděli. Neřekneš jim to. Že ne?" Jonghyun se diví, ale s klidem odpoví: "Neboj se. Já jim to neřeknu."
"Díky. Jsi fakt kámoš," řekne Minho.
"A co stím uděláme? Nemužeme to takhle nechat!" řekne Jonghyun, aby konverzace mezi nimi zase nestála. Minho chvíli přemyšlí a pochvilce odpoví: "No, je to porvé co mi takhle vyhrožoval. Zatím to nehme být a uvidíme, co bude dělat dál."

Po dalších zápasech se objevují různé výhružky na zdech, posílájí mu vyhružné SMSky. Jonghyun si nechával s Minhem společné tajemství a klukům to neříkal. S Minhem se sblížil a už dokonce plánovali, jak Onewa a jeho kumpány prásknou. Po jednom zápase zůstal Minho sám ve sprše. Zrovna ze sebe smýval sprchový gel, když v tom v zrcadle uviděl Onewovu tvář. A hned potom ucítil jak se nečí studené ruce dotýkáji jeho ruky. Chytí ho za obě ruce a drží tak pevně, že se Minho nemůže z jeho sevření dostat. Vtom uvidí, jak se k němu blíží Onew jěšte s jedním klukem.

"Nevaroval jsem ho?" řekne Onew

"Varoval!" odpoví klučina vedle něho.

"Tak za to, že neposlechnul bude pykat," řekne Onew a vrazí Minhovi pěstí do břicha. A vrazí mu ještě jednu a jěště jednu. Když se Minho svalí k zemi tak do něj Onew kopne. Pak se k němu skloní a řekne: "Já jsem tě varoval!" Společně s jeho kumpány odejde. Minho leži pod tekoucí vodou ještě několik minut a potom se zvedne a jde se oblíkat. Když vyjde ven uvidí ho kluci a hned se ho ptají, co se stalo, ale Minho jim nechce nic říct. Když se Taemin a Key odpojí, začne všechno řkat Jonghyunovi. Tomu se to nelíbí řekne: "Ale to nemůžeš nechat takhle. Musíš s tím něco udělat!"
"A co bych stím měl udělat?" řekne Minho se slzami v očích, protože ho břicho děsně bolí.

Jonghyun mu začne říkat plán, který už si předem připravil. Asi po 5 minutách Jonghyunova věčného tlachání ho Minho zastaví uprotřed věty a řekne: "Hele, zkrať to! Já už jsem se ztratil."
Jonghyun odpoví: "No je mi líto kamaráde, ale budeš se muset nechat zmlátit znova."
Když v tom najednou Jonghyun zakopne o díru v chodníku a svalí se na zem. Minho se začne smát tomu, jak srandovně se jeho kamarád svalil k zemi, ale hned nato skučí bolestí. U Jonghyuna doma si všechno pořádně shrnou a připraví.

O týden později se hrál další zápas. Minho se převlékal v šatně a věděl že je v bezpečí, protože všude kolem něj jsou kamery, které on s Jonghyunem naistalovali. Když si Minho zavazoval boty uviděl, jak před ním stojí čísi žluté boty. Zvedl hlavu a uviděl Onewa. Ten se netvářil zrovna šťastně. "Tak tobě to nestačilo?" řekne vyhružne Onew. Minho se zvedne rozhlíži se kolem sebe a vidi dalších 7 kluků, kteří si protahujou ruce a krky aby vypadali jako ti spravní namachrovaní kluci. Minhovi spadne sebevědomí a skloní hlavu.
"Nó teď už nejsi tvrďák,což? Podržte mi ho kluci," řekne s klidem Onew. Čtyři kluci se k Minhovi vydají a začnou se prát kteří dva ho chytí. "Ale no ták!" řekne rozzlobeně Onew. Kluci se postaví a koukají na Onewa. "Sangu a Kyungu chopte se ho!" Tihle dva kluci zvednou hrdě hlavy a vypalznou jazyk na ostatní kluky. Jeden z kluků nastaví Sangovi nohu a ten se svalí k zemi. Všichni se začnou smát a Onew řekne: "Ježiši kriste co vy to jste za tvrďáky?" Oba dva kluci se nakonec chopí Minha. "Celé si to shrneme," řekne Onew a pokračuje dál: "Varoval jsme tě slovy. Před týdnem jsem tě lehce lechtal na břiše, a teď budeš pykat ještě více!" dopoví Onew a praští ho basebolkou do břicha.

V šatně probíha odplata Minhovi a po škole Jonghyun běhá a shání učitele. Když konečne sežene aspoň 6 učitelů, tak běží směrem k šatnám a učitelé se ho ptají, co se dějě a běží za ním. Když se konečne dostanou k šatnám, Jonghyun se natáhne po klice a BUM, narazí do dveří a svalí se k zemi. Rychle se zvedne a snaží se otevřít dveře. Jeden z učitelů ho zastaví a dá ho bokem. Ukáže na zámek a vidí že v zámku je klíč. Otočí klíčem a dveře se otevřou. Jonghyun se plácne na čelo a řekne: "Já jsem vůl!"

"Co prosím?" zeptá se učitelka matematity.

"Ne nic, jen jsem říkal, že jsem jelito, že jsem si toho nevšiml," dodává ne moc sebejistě Jonghyun. Učitelé vrazí do šatny a vidí, jak Minho leží na zemi. "Panebože Minho, co se ti to stalo?" řekne starostlivě učitelka biologie. "Kde jsou ti grázlové?" zeptá se zástupce ředitele. Minho jemným hláskem řekne: "Utekli, když uslišeli velkou ránu do dveří."
Všichni se podívají na Jonghyuna a on se připitoměle usměje. Před šatnami slyší všichni velký dupot a zástupce ředietele řekne: "A jéje. Všichni se sem valí! Měl by ses posadit Minho." Kupodivu se ve dveřích objeví jenom Key a Taemin. Oba ve stejnou chvíli zakřičí "Minho!" Minho se na ně koukne a otře si krev z nosu. "No. Takže myslím, že nemůžeme vlastně nic uělat. Nemáme nikoho, kdo by to viděl ," říká učitel tělocviku. Když v tom ho Jonghyun vyruší: "No vlatně svědky máme."
Všichni se na něj podívají. "Koukněte se tady, tam a támhle. Všude jsem s Minhem naistaloval kamery, takže je to všechno nahrané,"řekne Jonghyun pyšně. "Výborně! Tak je teďka vezměte a půjdeme se na to podívat," řekne zástupce.

O půl hodiny později se v ředitelně objeví Onew a spolu s ním dalších 7 kluků. Všichni jsou obviněni a nuceni vykonat 200 hodin veřejně prospěšných prací. Onew je svými kamarády přeložen do zvláštní školy a Minho mohl hrát fotbal, jak se mu chtělo. Nikdo už mu nevyhrožoval a všichni ho jenom podporovali. Minho byl Jonghyunovi vděčný po celou dobu než se odstěhoval do Velké Británie. Než Minho odjel zašel za Jonghyunem a řekl mu: "Nikdy ti to nezapomenu."

Setkání v parku

28. srpna 2013 v 20:47 | TeSia |  TeSia
Ahojki Mrkající je tady moje první povídka. Jak jsem psala, že zbožnuju SHINee,tak tahle povídka bude o nich. Pro ty, kteří je neznají, tak je to chlapecká jihokorejská skupina která se skladá z 5 nadherně vypadajicích a svěle zpívajicích kluků. Pro představu jací čenové to jsou: Onew, Jonghyun, Key, Minho, Taemin. Ale už dost o představováni a jdeme na povídku. Je to povídka o třech členech z této skupiny. Budou tam vystupovat Onew, Jonghyun a Taemin. Nerada prozrazuju co v ní bude,tak si to přečtěte a doufám, že se vám bude líbi. Pište si o další povídky Usmívající se
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Taeminiii," zakřičí Onew, když vyleze z ložnice. Taemin spí na gauči v obývacím pokoji. Šíleně se lekne,až spadne na zem. "Kde je moje kuře, sakra Taeminii, kde je moje kuře?" křičí Onew z opilosti. "Ty jsi prostě tak neschopný. Moje kuře už má být připraveno na stole a ještě je tady bordel, jako by se tudy prohnal vítr."Taemin s klidným hlasem řekne: "Promiň. Byl jsem unavený, tak jsem si trošku zdřímnul. Už to jdu uklidit." Taemin zajde do kumbálu pro kbelík s vodou a začne uklízet v kuchyni. Onew k němu příjde a chytí ho za ruku. Stiskne ho tak pevně že si Taemin myslel, že ji má zlomenou. Onew naštvaně řekne: "Kde je, do prdele, moje kuře?" Taemin se mu vysmekne z ruky a jde k mrazáku. Vytáhne zmrzlé kuře, hodí ho na stůl a naštvaně řekne: "Tady máš to kuře a už mi dej pokoj!"

Vezme si mobil, bundu a klíče a bouchne dveřma. Vyjde ven, zhluboka se nadechne a slyší jak Onew kříčí: "Kde je ten hajz. Kam to sakra šel?"¨Taemin si odfrkne a jde pryč. Jde kolem parku, kde sedí Jonghyun se svými přátely. Taemin se na něho dívá a hned si představoval jaké by to bylo, kdyby žil s ním. Ale potom zatřepal hlavou a řekl si, že má Onewa, a že ho nemůže nechat napospat chlastu. Jonghyun měl na sobě usedlé černé džíny, bíle tričko ,které ho obepíná na tolik, že mu jsou videt jeho svaly a koženou bundu. Taemin se začne rozplývat, a v tom si všimne, že se na něj Jonghyun podíval. Uhne pohledem a díva se do výlohy, ve které stojí plastové figuríny oblečené v šatech. Koutkem oka uvidí, jak se k němu Jonghyun blíží. Taemin čeká co mu zase provede za to, že se na nej koukl. A v tu chvíli ho Jonghyun plácne přes rameno.

Taemin se otočí a má skloněnou hlavu. Jonghyun řekne: "Nemáš hlad? Vypadáš, jako by jsi vylezl z koncentráku." Taemin uvažuje jestli to není zase nějaká urážka na jeho postavu nebo jestli to není pozvánka na oběd. Po chvíli uvažování řekne: "Nemůžu s tebou jít na oběd. Vždyť nemám peníze a navíc se vůbec neznáme." Jonghyun s klidem řekne: "To nevadí, že se neznáme. Vždyť se seznámíme a zvu tě já." Taemin řekne: "Tak dobře. Já jsem Taemin." Jonghyun se usměje a řekne: "Já jsem Jonghyun. Jsem rád, že tě poznávám Taemini. Nevadí tí, že ti takhle říkám, že ne?" Taemin přikývne na důkaz toho, že mu to nevadí. Po obědě Jonghyun řekne: "Vzadu mám auto, jestli chceš, můžu tě odvest domů. Taemin vyděšeně řekl: "Nee, domů radši ne!" Jonghyun se na něj tázavě podíval a zeptal se: "Nechceš mi radši říct, co se dějě?" Teamin řekl: "Radši ne. To je na dlouhé povídání." Do očí mu vhrkly slzy, protože litoval toho, co udělal, než odešel pryč. Jonghyun pokrčil rameny a zeptal se ho: "A kde teda budeš spát?" Taemin po chvilce váhání odpověděl, že si něco najde. Tajně doufal, že ho Jonghyun pozve k sobě domů. Nerad by spal někde na lavičce v parku a peníze neměl. Bylo mu divné žádat cizího kluka o peníze, aby se mohl ubytovat v hotelu. Najednou z Jonghyuna vylezlo: "Nechceš přespat u mě?" Jonghyun vykulil oči co to vlastně řekl a pak dodal: "Myslím to kamarádsky ne, že bych něco očekával. Taemin řekl: "To nemůžu. Já si něco najdu." Jonghyunovi začlo být Taemina líto a tak řekl: "Neodmlouvej a pojď!" Taemin přikývl na souhlas a šel.

Nasedli do Jjongova auta a odjeli. Cesta trvala kolem 10 minut, a když dojeli na místo, Tae začínal být nervozní, co budou dělat, když se znaji sotva 3 hodinky. Když došli ke dveřím, Jonghyun začal hledat klíče, a když začal hledat v zadních kapsách tak mu kalhoty sjely trošku níž. Tae se začínal potit a pomyslel si ,že tak SEXY zadek ještě nikdy nevidel. Když Jjong konečne klíče našel řekl: "Mám je!" a tím vyrušil Taemina z horkých myšlenek. Vešli do domu, kde bylo krásně uklizeno. Taemin se rozhlížel všude kolem sebe. Byl unešený tou čistotou. Jjong ho přerušil v přemýšlení a řekl: "Máma zase neměla co dělat."

Jonghyun pustil film. Sedli si na pohovku a dívali se. Po chvíli Jjong usnul. Tae se dokoukal na film. Potom ho vypnul a šel si lehnou zpátky na pohovku. Opřel si hlavu o jeho rameno. Jonghyun se leknutím vzbudil.Koukne se na Taeho, ten sedí vyděšeně schoulený na konci pohovky. Jong se k němu přiblíži, pohladí ho po tváři a řekne: "To nevadí. Klidně se opři. Já jsem se jenom lekl." Jjong si lehne zpátky do polohy ve které ležel před tím a Tae místo toho, aby si lehl k němu, tak ho začne vášnivě líbat. V duchu si říká "Teď mně určitě odstčí a dá mi facku." Ale nic takového se nestalo. Začali se vášnivě líbat a svlékat. Když mu Tae šáhne po trenírkách, Jjong jeho ruku odsrčí a řekne: "Taeminii, já se nechci milovat. Chci se jenom muchlovat." Tae přikývl a začali se znovu líbat. Po hodině muchlování oba usli.

Když se ráno Taemin vzbudil, zjistil že, Jonghyun nikde není, a tak si sebral svoje věci a odešel. Když příijde domů vidí, že je všude nepořádek. Vezmé kbelík a začne uklízet. Když už má všechno uklizené sedne si na gauč a podívá se na mobil. Všimne si, že mu Jonghyun uložl svoje tel. číslo, a tak se Tae chytí příležitosti a zavolámu, aby se mu omluvil, protože se cítí provinile. Jonghyun mu to nezvedá. Hodí mobilem a jde uvařit kimchi a upéct kuře svému milovanému. Onew po chvíli vyleze z pokoje. Je celý smutný a zelený. Když uvidí Taeho v kuchyni úplně se mu rozzáří oči a jde za ním. Sklopí hlavu a řekne: "Omlouvám se Taeminii. Asi mi něco přelítlo přes nos. Odpustíš mi to?" Taemin chtěl prvně říct, že mu to neodpusti, ale když si vzpoměl, co se stalo včera s Jonghyunem řekne: "To víš že ti to odpustím." Onew se usměje a dá Taemu pusu. Onew se, ale rychle odtáhne a běží na záchod.Tae si zamilovaně povzdychne a vaří dál. Onew sedí na gauči s pivem v ruce.V tom najednou zazvoní telefón. Onew to zvedne a Tae se na něj vyděšene díva protože ví, kdo volá. Onew začne křičet: "Jdi někam ty úchyláku!" a přaští telefonem. Taemin se s vyděšeným hláskem zeptá: "Onew-shi, kdo to byl?" Onew odpoví: "Nějaký hajzl, který si spletl číslo." "Aha," odpoví Tae. Když se Onew láduje kuřetem, Tae se koukne na mobil. Přišla mu SMS. Od Jjonga. V esmsce bylo napsáno: Ahoj Taeminii chtěl bych se stebou setkat v parku za 15 min. Jonghyun.

Tae řekl Oneovi, že si nachviličku odskočí. Tae si vezme budnu a jde. Jonghyun už čeká v parku. Tae příjde až k němu a Jonghyun se ho zeptá, jestli by se nešel projít tady po parku. Tae kývne. Když se prochází asi půl hodiny Taemu začne být divné, že mluví porád jenom on a Jonghyun neřekl skoro nic. Zeptá se ho: "Tebe něco trápí, že jo?" Jonghyun kývne a řekne: "Taeminii včera to byla chyba!" Tae na něj ohromeně kouká. Jonghyun dodává: "Byl to úlet a bude lepší, když už se nebudeme scházet." Jonghyun odejde a nechá Taemina tam, kde je. Když odchází domů vidí Jonghyuna, jak se kousek od něj líba s nějakou holčinou. Přidá do kroku. Po cestě kope do plechovky coca-coly a přestavuje si tam Jjongovu hlavu. "Hajzl. Kretén. Debil!" nadává po cestě domů. Když konečne dojde domů, uvidí, jak Onew leží na zemi. Vyděšeně k němu běží. Zkouší jestli dýchá. "Dýchá!" řekl Tae s úlevou. Zkouší ho probrat, ale marně. Zavlolá mu sanitku. Po vyšetření mu doktor řekne, že Onew měl menší otravu alkoholem, ale že je mimo ohrožení života. Taeminovi se ulevilo.

Po měsíce se Taemin staral o Onewa, který už nikdy v životě nechtěl vidět alkohol.Dokonce si Onew našel práci.Sice měl mizernou výplatu,ale stačilo jim to.Taemu se ulevilo. Jednou Onew přišel k Taeminovi a řekl mu: "Taeminii, jsem rád, že ses na mě nevysral, a že se o mě staráš dál." Po chvilce odmlčení Onew ještě dodal: "Miluju Tě Taeminii." "Já tebe taky Onew-ssi."Za pár dní zase ta mučírna...:( :D

28. srpna 2013 v 12:56 | SeMilka |  SeMilka
Zdravím Vás kamarádi. Za pár dní to opět začíná. Zase od znova, každý den po dobu 10 měsíců. Nevím jak Vy,ale já jsem dost nervózní. To taky proto, že jdu na novou školu a nevím, co mám očekávat. Tak jasně,bude to těžší než na základce. Noví lidé, učitelé a navíc ve třídě bude převaha holek ... asi 28 z toho 4 kluci.... Smějící se no ... nádhera. Doufám, že se nebudeme pomlouvat, hádat se atd. Ale nejvíc doufám a modlím se, aby tam nebyly nějaké nafintěné primadony. To by mi asi ujely nervy a to by se řvalo na plné kolo Křičící ! Ale třídu si holt nevyberu no Smějící se Raději nebudu myslet na to nejhorší nebo se to ještě může stát realitou ... Na druhou stranu se těším, jací tam budou kluci Smějící se Jednoho jsem si už vyhledala na fb a řeknu, že je hezký MrkajícíSmějící se Ještě jeden se mi tam líbil, ale nevím, jak se jmenuje .Zato byl hooodně hezký a takový ňuňů...LíbajícíNevinný Dobře, už toho nechám, protože mi tečou sliny a budu mít klávesnici celou mokrou Smějící se
Tak jo přátelé. Já budu končit, ale na závěr bych chtěla od Vás nějaké ty komentíky, jak Vy se těšíte do školy a jestli taky tento rok nastupujute na střední. Díky moc. Mějte se krásně a užívejte si poslední dny prázdninLíbajícíUsmívající se.

Něco málo o nás

27. srpna 2013 v 21:52 | TeSia, SeMilka, PaJuš |  TeSia
TeSia
Ahojki Usmívající se
Jmenuju se Tereza. Je mi 15 let narodia jsem se 24.dubna 1998 ve znamení býka. Jsem natolik šílená že jsem musela překecat kámošky ,aby semnou psaly tenhle blog. Jsem hodná,drzá a srandovní holka, která nesnese negtivní energii. Ráda dělám srandu mezi ostatníma a stejně jako SeMilka se ráda směju ale nemám z toho stejný pocit jako onaSmějící se Jsem prostě ráda středem pozornosti. Někdy moje hlava vyplodí takovou kravinu, že uvažuju nad tím, jestli jsem vůbec normální Smějící se Taky jsem vetšinu roku nadžená, a proto nepohrdnu SEXY mužským tělěm mého idola.Taky hrozně ráda nadávam a ráda mluvím tím roztomilým slangem. Jsem hrozně ráda roztomila, ale taky se chci chovat jako dospělý, ale ten roztomily styl mi to někdy zkomplikuje. Zbožnuju Asiaty predevším korejce Líbající takže obrázky a články budou především o nich.Taky miluju sport. Strašně ráda běhám ikdyž mám astma tak mi to nezabrání běhat. Běhat se mi chce jenom někdy,většinou jsem lína Smějící se Hrozně ráda taky plavu Ráda koukám na filmy hlavně na dramata a komedie. Zbožňuju jezdit na bruslích. Když mám příležitost, tak je tahám všude sebou, jako když malé dítě nosí plyšového medvíka na záchod Smějící se Taky mám ráda yaoi povídky takže se budu snažit psát něco podobného.Jak už asi vyplýva z toho, že mám ráda Asii tak ráda poslouchám K-POP. Zevšeho nejvíce miluju SHINee. Na tomhle blogu budu zastávat pozici člověka, kterému si mužete stěžovat a říkat si o různé články. Já to potom předám dál a některá s nás se toho ujme,tak doufám , že Vám náš blog bude líbít. Líbající Papa šílenci!

SeMilka
Ahoj lidičky, ráda bych se Vám představila jakožto zástupce TeSie. S vyplazeným jazykem Jmenuju se Simča je mi 15 let. Narodila jsem se 1.1. 1998 ve znamení Kozoroha. Tento nový školní rok nastupuji na Střední zdravotnickou školu. Teď Vám napíšu jaká jsem a co (ne)mám ráda:
Takže ... Smějící seJsem milá ,ale zároveň nervní. Sprostá a výbušná ... (to je určitě většina lidí) takže cááájk Úžasný Dále jsem andílek, ale také ďáblík. Jsem taky náladová, hlavně když mám svoje dny, ale to asi každá holka. Co si budem povídat Mrkající Mám ráda svůj klid. Ráda si dělám věci po svém a nemám ráda, když mi někdo do něčeho mluví. Ale někdy jsem závislá na pomoci druhých. Ze všeho nejvíc nesnáším , když mi kámošky chtějí dělat copy nebo podobné blbosti s mými vlasy (PaJuš Smějící se).
Ráda poslouchám hudbu (POP). Miluju koukání na slaďáky, hlavně přes večer. Je to taková ta dobrá atmoška Smějící se. Jakožto normální člověk miluju nadevše srandu. Zbožňuju to, když je někdo stejný nebo větší retard než já Smějící se. To jak vás ze smíchu bolí lícní svaly a v břiše máte křeče ... ach .... je to lepší něž orgasmus Rozpačitý Smějící se. Prostě ten pocit miluju. Samozřejmě jako každý ráda sportuju. Mám ráda gaučing, ležing a ostatní sporty u kterých se nezapotím. Úžasný Ale ne. Dělám si srandu. Ráda chodím po horách ... i když Lysá hora ... to nešlo Křičící Smějící se Byl to taky první výšlap v tomto roce, takže moje kondička byla na bodu mrazu. Ráda taky hraju basket a přehazku. Taky ráda jezdím na kole. Ale nesmí to být to být moc dlouhý nebo strmý kopec Smějící se Jednu dobu jsme s TeSie chodili na box. Vydržely jsme u toho měsíc Smějící se Oficiálně jsme si jenom přes prázdniny daly pauzu ... prostě nebyl čas. To je asi tak vše o mně. Budu tady psát vymyšlené a pravdivé příběhy (podle nálady).

PaJuš (raději budu používat svou přezdívku Jiyee, tak se nedivte Mrkající)
Čauko. Jmenuju se Pavča a zastávám tady funkci korektorky, ale jinak budu psát povídky na přání a jsem taková pomocná ruka. Nejsem o moc jiná než ty dvě nade mnou ale i přes to se něco najde Mrkající Mám staršího bráchu a na tom se podepsaly moje zájmy. Miluju hry typu: LOL, WoW, Diablo, Dragon age a asi milion dalších (ne tedy že bych v nich byla nějak dobrá Plačící Smějící se) a taky zbožňuju Sci-Fi seriály a komedie. Jsem blázen do hudby a ráda dělám experimenty s vlasy (SeMilka - Vinná Smějící se).
Taky ráda čtu a to i několik hodin v kuse. A tím se nám vyvrací přestava ,,teenagerky,, která má přes 100 růžovoučkých laku na nehty. Která Ječí na celou dědinu když přibere 3 deka. Nebo ta co brečí u slaďáků Smějící se Doufám že se Vám tenhle blog bude líbit.

P.S. Nemyslete si že jsme nejaké holky co utekly z Bohnic Smějící se Utekly jsme z Opavy tak pšt ... S vyplazeným jazykem

Nový blog je tu!

26. srpna 2013 v 22:39 | TeSia |  SeMilka
Ahoj,vítám vás na blogu Šílencůůůů.
Budeme tady psát články ohudbě, yaoi povídky,obrázky na přání atd.... No prostě různé věci o které si řeknete.Postupně budeme přibírat další lidi do našeho šíleneho spolku. Pište si o články které budeme chtít, abychom napsaly. Určitě se toho jedna znás rádá ujme. Doufám že se Vám náš blog bude líbít ,a že nebude mít záporné ohlasy.
Zdraví Vás šílenci TeSia SeMilka a PaJuš Usmívající se Líbající